Living Point Mokotów rozrusza Warszawę

Living Point Mokotów, będąca pierwszym warszawskim projektem Vantage Development, dynamicznie wchodzi w kolejną fazę realizacji. Spółka otrzymała właśnie pozwolenie na budowę drugiego etapu inwestycji, który rozpocznie się w jeszcze w tym miesiącu.

Autor: HouseMarket.pl 21 października 2016 11:17

W ofercie Living Point Mokotów znajduje się jeszcze 89 mieszkań spośród 169 lokali pierwszego etapu, którego budowa trwa, a oddanie go do użytku przewidziane zostało na trzeci kwartał przyszłego roku. Natomiast w ofercie etapu drugiego znajduje się 169 lokali.

- Spoglądamy na przebieg oraz poziom realizacji inwestycji w stolicy z entuzjazmem. Blisko dziesięcioletnie doświadczenie Vantage Development oraz najlepsze praktyki z rynku wrocławskiego już zaowocowały trzema projektami deweloperskimi w stolicy, które cieszą się dużym uznaniem klientów - analizuje dyrektor warszawskiego oddziału Vantage Development, Agata Wróbel.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Utwierdza nas to w przekonaniu, że decyzja o wejściu na ten rynek była słuszna, tym samym kontynuowana będzie dalsza ekspansja w Warszawie a w perspektywie rozwój działalności naszej spółki w kolejnych latach - dodaje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych