Liwiecka 20: Cicho i komfortowoHouseMarket.pl - 24 maja 2016 15:35


Ruszyła sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Tynkbud1. Praga-Południe cieszy się coraz większą uwagą deweloperów. Pośród inwestycji, które w najbliższym czasie powstaną w tej dzielnicy, warta uwagi jest Liwiecka 20.


– W ostatnim czasie intensyfikujemy nasze działania na Pradze-Południe. Liwiecka 20 to nasza druga, po Czapelskiej 36, praska propozycja w tym roku. Stawiamy na kameralne budynki o architekturze wpisującej się w klimat otoczenia – mówi Ryszard Banacki, rzecznik prasowy firmy Tynkbud1.

Liwiecka 20 to budynek liczący 19 mieszkań o powierzchni od 35 do 84 mkw. W jego obrębie znajduje się także garaż podziemny. Teren będzie ogrodzony oraz strzeżony. Do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie, miejsca postojowe a także telewizja satelitarna. Lokale obejmują od dwóch do czterech pokoi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Są ustawne i dobrze doświetlone. Z pewnością przyciągną one singli, pary oraz rodziny z dziećmi. Koszt za metr kwadratowy zaczyna się już od 7000 zł. Sprzedaż lokali została uruchomiona 16 maja 2016 roku. Zakończenie inwestycji planowane jest na styczeń 2018 roku. Za projekt odpowiada pracownia Cube Architekci. Kubicki, Mizieliński.

Liwiecka 20 to także bardzo dobra infrastruktura. Lokalizacja jest doskonale skomunikowana z każdą częścią miasta. Mieszkańcy dojadą również w szybki, bezproblemowy sposób do śródmieścia. Nie będzie im jednak dokuczał miejski zgiełk – budynek powstaje w oddaleniu od ruchliwych ulic. Dużą zaletą inwestycji są obecne w pobliżu tereny zielone – Park Znicza i Park Skaryszewski.