Lizbońska w duchu polskiego modernizmu. Grupo Lar i Develia połączyły siły

Cztery budynki, blisko 200 mieszkań i 15 lokali usługowo-handlowych – najnowsza inwestycja realizowana w Warszawie przez Grupo Lar Polska i Develię w ramach współpracy joint venture jest ukłonem w stronę najlepszych praktyk budownictwa mieszkaniowego.

Autor: aw 26 lipca 2022 14:56

  • Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań inwestycji Lizbońska.
  • Serce Saskiej Kępy wypełni się harmonią za sprawą najnowszej inwestycji, realizowanej wspólnie przez Grupo Lar Polska oraz Develię.
  • Wprowadzone do sprzedaży kameralne osiedle Lizbońska zostało zaprojektowane w zgodzie z potrzebami mieszkańców i otoczenia.
  • Pracownia JEMS Architekci zadbała o nowoczesny wygląd i funkcjonalność, zachowując przy tym ducha polskiego modernizmu.

Niskie, pięcio- i sześciokondygnacyjne budynki, minimalistyczna elewacja oraz duże okna z ustawnymi balkonami będą tworzyły komfortową przestrzeń, jakiej potrzebują mieszkańcy. W ofercie osiedla Lizbońska dostępne są 2, 3 i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 37 do 93 mkw.

- Lizbońska jest dla nas wyjątkowym projektem. Głównie za sprawą mieszkańców, którym poświęciliśmy wiele uwagi, prowadząc z nimi dialog na etapie projektowania inwestycji. Takie otwarcie się na lokalną społeczność zaowocowało atrakcyjnym konceptem, który idealnie wpasowuje się w okoliczne potrzeby mieszkaniowe, lokalizacyjne i środowiskowe. Kierując się zasadą, że forma wynika z funkcji, na mapie Saskiej Kępy powstanie osiedle z przestronnymi, jasnymi i ustawnymi mieszkaniami, alejkami spacerowymi i ścieżkami rowerowymi, a całość będzie harmonizować z otoczeniem i jej lokatorami - mówi Janusz Kraszewski, prezes zarządu Grupo Lar Polska.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Cieszę się z uruchomienia naszego pierwszego wspólnego przedsięwzięcia z Grupo Lar Polska. To wyjątkowy pod względem architektonicznym i lokalizacyjnym projekt. Jestem przekonany, że spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów, doceniających zalety życia na Saskiej Kępie. Uwzględniając budowę osiedla Lizbońska, zamierzamy, w ramach ustalonej współpracy joint venture, zrealizować łącznie ponad 600 mieszkań w trzech inwestycjach, także na warszawskim Ursynowie i Białołęce – podkreśla Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia.

W sercu Saskiej Kępy

Znając nowoczesne wymagania rynkowe i kierując się zasadami modernizmu, czyli budownictwem przełomu XIX i XX wieku, pracownia JEMS Architekci stworzyła estetyczny, komfortowy i funkcjonalny projekt. Osiedle będzie nie tylko ciekawe, a jednocześnie spójne wizualnie z otoczeniem, ale przede wszystkim zapewni mieszkańcom wygodę życia. Dodatkowo przedsięwzięcie zostanie zrealizowane w sposób bezpieczny dla środowiska i zrównoważony. Materiały do budowy są certyfikowane, a budynki będą cechowały się energooszczędnością i energochłonnością, zapewniając optymalny poziom nasłonecznienia i przepływu powietrza, co sprawi, że osiedle Lizbońska będzie idealną odpowiedzią na współczesne trendy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych