Lokum Deweloper rozdaje klucze do Lokum Victoria

Lokum Deweloper oddał do użytku etapy Ia i Ib osiedla Lokum Victoria, obejmujące 147 lokali. Przekazywanie lokali nabywcom rozpoczęło się już w tym tygodniu. Do dnia uzyskania pozwolenia na użytkowanie prawie wszystkie lokale z etapów Ia i Ib zostały sprzedane.

Autor: HouseMarket.pl 07 października 2016 09:51

Lokum Victoria znajduje się w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście we Wrocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku.

W ramach zagospodarowania terenu na osiedlu o podwyższonym standardzie powstaną eleganckie dziedzińce z trzema fontannami, dwa bezpieczne place zabaw oraz strefa ze sprzętami do ćwiczeń na wolnym powietrzu. Osiedle Lokum Victoria, choć usytuowane w samym centrum Wrocławia, będzie enklawą zieleni. Starodrzew znajdujący się przy ulicy Tęczowej uzupełni bogato urządzona zieleń na terenie inwestycji, będą to m.in. róże okrywowe, pięciorniki krzewiaste, hortensje bukietowe czy miskanty chińskie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Lokum Victoria cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. W dniu otrzymania pozwolenia na użytkowanie sprzedażą objęte były niemal wszystkie lokale. Na koniec września w ofercie dostępne były 203 lokale z kolejnych etapów. Następnych 240 trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Docelowo w ramach tej inwestycji powstanie ponad 1000 lokali – mówi Bartosz Kuźniar, prezes zarządu Lokum Deweloper.

Uzupełnieniem osiedla będzie zrewitalizowana zabudowa historyczna. W dawnej hali targowej, budynku biurowym i budynku wagi powstaną ogólnodostępne powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe.

W ofercie, na dzień 30 września, w ramach Lokum Victoria dostępne były 203 lokale. W ramach etapu Ia do użytku oddane zostały 92 lokale w metrażach od 37 mkw. do 64 mkw., w Ib – 55 lokali w metrażach od 37 mkw. do 95 mkw. Kolejne etapy inwestycji zostaną oddane do użytku w czwartym kwartale 2017 roku: etap IVa – 58 lokali, IIa – 135, IVb – 93. Jeszcze w październiku do oferty trafi kolejny etap, Va – 240 lokali.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych