Lokum Salsa w Krakowie. Dwa pierwsze etapy już gotowe

Lokum Deweloper, zakończył budowę oraz otrzymał pozwolenie na użytkowanie I i II etapu inwestycji Lokum Salsa na krakowskim Zabłociu. W listopadzie rozpoczęto przekazywanie kluczy przyszłym mieszkańcom osiedla.

Autor: housemarket.pl 01 grudnia 2021 15:51

W inwestycji Lokum Salsa znajdującej się przy ul. Klimeckiego 8 oraz 8A w Krakowie powstały mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od 28 do 115 m2. Przyszli lokatorzy mają do dyspozycji zarówno funkcjonalne kawalerki, jak i wygodne kilkupokojowe mieszkania. Część z nich została zaprojektowana w taki sposób, aby można było podzielić je na mniejsze jednostki, co szczególnie doceniają inwestorzy. Wszystkie lokale posiadają balkony lub loggie, a niektóre ogródki. W każdym lokum zamontowano duże okna, gwarantujące jasne, pełne naturalnego światła wnętrza. Na kondygnacjach podziemnych powstały garaże wielostanowiskowe oraz komórki lokatorskie.

- Budowa dwóch pierwszych etapów inwestycji przebiegła zgodnie z zakładanym planem, nasi klienci jeszcze w tym roku będą mogli odebrać klucze do swoich mieszkań. Obecnie trwa realizacja III etapu osiedla – mówi Bartosz Kuźniar, prezes zarządu Lokum Deweloper. – Atrakcyjne usytuowanie inwestycji Lokum Salsa na krakowskim Zabłociu oraz szeroki wybór metraży oraz układów mieszkań sprawiają, że oferta osiedla cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno klientów szukających komfortowego lokum dla siebie lub dzieci, jak i osób chcących bezpiecznie ulokować swoje oszczędności – dodaje prezes Kuźniar.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycję wyróżniają atrakcyjnie zaprojektowane części wspólne. Pomiędzy budynkami w etapach I i II powstały dziedzińce, które wypełnia różnorodna, nowocześnie zaaranżowana zieleń oraz alejki spacerowe i wygodne ławki, zachęcające do codziennego odpoczynku.

Na popularność osiedla Lokum Salsa wpływ mają m.in. charakterystyczna industrialna stylistyka budynków oraz wyjątkowa lokalizacja. Bliskość Bulwarów Wiślanych i Kazimierza sprawia, że mieszkania w tej inwestycji chętnie wybierają osoby prowadzące aktywne, miejskie życie. Położenie osiedla Lokum Salsa to jego ogromny atut również w aspekcie inwestycyjnym. Na Zabłociu powstało wiele ośrodków biznesowych. W okolicy dostępne są szkoły, uczelnie wyższe, oraz bogate zaplecze rozrywkowe i usługowe, co doceniają klienci szukający lokali na wynajem krótko- i długoterminowy. Dużym plusem inwestycji jest również możliwość wygodnego korzystania z rozwiniętej komunikacji miejskiej – zaraz obok osiedla znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a w niedalekiej odległości – dworzec kolejowy.

Lokum Salsa to trzecia inwestycja dewelopera w Krakowie, gdzie obecny jest od 2016 r. Przy skrzyżowaniu ul. Kobierzyńskiej i Rzemieślniczej powstały do tej pory dwa etapy osiedla Lokum Siesta, natomiast przy ul. Walerego Sławka na Podgórzu Duchackim trwa realizacja etapu IIIa inwestycji Lokum Vista, którego zakończenie planowane jest na III kwartał 2022 r. Aktualnie w sprzedaży dostępne są mieszkania znajdujące się na wszystkich trzech krakowskich osiedlach Lokum Deweloper, a na przestrzeni najbliższych miesięcy planowane jest poszerzenie oferty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych