Lokum Siesta gotowe z kolejnym etapem

II etap osiedla Lokum Siesta w Krakowie jest już gotowy. Deweloper otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

Autor: Housemarket.pl 01 czerwca 2021 09:02

Osiedle Lokum Siesta to doskonałe miejsce zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. 121 funkcjonalnych mieszkań – od kawalerek po 4-pokojowe apartamenty – ma powierzchnie od 32 do 92 mkw. Położenie między ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą na Dębnikach zapewnia tak cenione ciszę i spokój, a jednocześnie dobrą komunikację z centrum miasta oraz zabytkowym Starym Miastem.

W ramach II etapu osiedla Lokum Siesta powstał nowocześnie zaprojektowany, elegancki 6-piętrowy budynek. Kolorystyka elewacji utrzymana jest w pastelowych barwach. Większość mieszkań na parterze posiada prywatne ogródki, wyżej położone mają balkony, a do części lokali na najwyższym piętrze przylegają tarasy. Dużą zaletą osiedla są funkcjonalne, pełne zieleni przestrzenie wspólne z miejscami do odpoczynku. Cały teren jest monitorowany.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokum Siesta zrealizowany II etap inwestycji

Obecnie na terenie inwestycji zrealizowanych jest łącznie 236 mieszkań, w tym 121 w oddanym właśnie II etapie. Można jeszcze dołączyć do grona mieszkańców Lokum Siesta, w ofercie są wolne mieszkania – głównie 2- i 3-pokojowe o zróżnicowanych metrażach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych