Lokum Verde po raz trzeci

Lokum Deweloper wprowadza do sprzedaży 75 lokali w ramach III etapu inwestycji Lokum Verde. Projekt rośnie na wrocławskim Zakrzowie.

Autor: housemarket.pl 02 czerwca 2022 11:21

  • Osiedle Lokum Verde realizowane jest przy ulicach Odolanowskiej i Stoczniowej we Wrocławiu.
  • Do tej pory deweloper wprowadził do sprzedaży 246 lokali w etapach I-II, a teraz poszerza ofertę o kolejne 75 mieszkań o metrażach od około 30 do ponad 70 mkw.
  • Przekazanie kluczy mieszkańcom tej części osiedla zaplanowane jest na III kwartał 2023 roku.

Oferta dewelopera odpowiada na zróżnicowane potrzeby klientów – część mieszkań w III etapie Lokum Verde będzie dwustronna, dając lokatorom widok na różne strony świata. W niektórych układach przewidziano oddzielną kuchnię, dodatkową toaletę czy osobną garderobę, a do każdego lokum będzie przynależeć loggia, balkon lub prywatny ogród.

- Lokum Verde zostało zaprojektowane jako osiedle-ogród, przepełnione różnorodną, starannie wyselekcjonowaną roślinnością, która pozwoli mieszkańcom na codzienne spędzanie czasu w otoczeniu przyrody, tuż koło domu. To idealne miejsce dla osób, które szukają spokojnej, cichej przestrzeni do życia, z dala od zgiełku i intensywnego tempa miasta, jednak z możliwością wygodnego dojazdu do centrum - mówi Michał Witkowski, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dodaje, że projekt cieszy się zainteresowaniem klientów.

- Otrzymujemy sporą liczbę zapytań dotyczących pojawienia się w sprzedaży mieszkań z kolejnego etapu osiedla. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nabywców wprowadzamy do oferty budynek 7 z III etapu, w którym znaleźć będzie można lokale o zróżnicowanych układach i metrażach. Przekazanie kluczy mieszkańcom tej części osiedla zaplanowane jest na III kwartał 2023 roku – dodaje Michał Witkowski.

Na terenie osiedla Lokum Verde powstaną otoczone zielenią ścieżki spacerowo-rowerowe, strefy do odpoczynku i relaksu, a także do aktywnego spędzania czasu - do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie siłownia terenowa oraz kolorowy plac zabaw dla dzieci.

W budynkach o stonowanej, jasnej elewacji znajdą się duże okna oraz szklane balustrady, gwarantujące szeroki dopływ naturalnego światła do mieszkań. Wygodę lokatorom zapewnią cichobieżne windy oraz możliwość parkowania w garażach poziemnych i korzystania z komórek lokatorskich.

Zabudowa osiedla będzie zróżnicowana pod względem wysokości.

Dominować będą budynki 5-kondygnacyjne, pomiędzy którymi powstaną wewnętrzne patia pełne wielu starannie dobranych gatunków roślin.

Lokalizacja Lokum Verde pozwala na połączenie życia w zacisznej okolicy z możliwością korzystania z zalet, jakie daje duże miasto.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych