Lokum Victoria się rozrasta

Lokum Deweloper rozpoczął sprzedaż 190 lokali w ramach etapu Va Lokum Victoria we Wrocławiu. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2018 r.

Autor: HouseMarket.pl 24 października 2016 09:37

Osiedle Lokum Victoria położone jest w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście we Wrocławiu w pobliżu Rynku oraz wielu znaczących instytucji kultury. Inwestycja usytuowana w sercu miasta gwarantuje dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną oraz bogato rozbudowaną infrastrukturę.

W ramach zagospodarowania terenu na osiedlu powstaną eleganckie dziedzińce z trzema fontannami, dwa bezpieczne place zabaw oraz strefa ze sprzętami do ćwiczeń na wolnym powietrzu. Osiedle Lokum Victoria, choć usytuowane w samym centrum Wrocławia, będzie również prawdziwą enklawą zieleni ze specjalnie zaprojektowaną roślinnością.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do sprzedaży w ramach etapu Va trafiło 190 lokali (sześć klatek), a pozostałych 60 w dwóch klatkach wejdzie do oferty jeszcze w tym kwartale. Kupujący mogą nabyć lokale od dwupokojowych do czteropokojowych w metrażach od 31 mkw. do 88 mkw. W ofercie dostępne będą także mieszkania z możliwością zmiany układu na ekonomicznym metrażu, tj. z dwóch pokoi z osobną kuchnią, na trzy pokoje z aneksem kuchennym. Ceny rozpoczynają się od 6083 za mkw. Budowa etapu Va osiedla finansowana będzie ze środków własnych oraz z kredytu bankowego.

- Lokum Victoria to inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem klientów – mówi Bartosz Kuźniar, prezes Lokum Deweloper. Wpływ na to ma oczywiście zarówno  lokalizacja, jak i bogata infrastruktura z rozwiniętą siecią komunikacyjną. Osiedle zyskało popularność także dzięki konkursowi na neon, który zostanie zainstalowany na jednym z jego budynków – „Wrocław. Sto mostów – milion uśmiechów”. W ten sposób Lokum Victoria nawiązuje do noeonowego dziedzictwa kulturowego Wrocławia zapoczątkowanego jeszcze w latach 60 i najsłynniejszego neonu „Dobry wieczór we Wrocławiu”. Lokum Victoria będzie się mogło również pochwalić zrewitalizowaną zabudową historyczną. W dawnej hali targowej, budynku biurowym i budynku wagi powstaną ogólnodostępne powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe – dodaje Kuźniar.

Dotychczas do sprzedaży w ramach czterech etapów inwestycji zostało wprowadzonych 435 lokali, spośród których 147 uzyskało na koniec września pozwolenie na użytkowanie (etapy I a i b).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych