Łowiecka 21 Apartamenty w krainie kontrastów

Realizowana przez spółkę LTK1 Łowiecka 21 to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w historycznym centrum Wrocławia. Pomiędzy pięknie odrestaurowanymi kamienicami powstaje nowoczesny, oszczędny w formie, elegancki budynek, który podkreśla charakter dynamicznie zmieniającego się osiedla Nadodrze.

Autor: HouseMarket.pl 31 marca 2017 09:11

Zespół architektów z uznanej pracowni DLArchitkekci zadbał, aby każde z 56 niewielkich mieszkań było wygodne w codziennym użytkowaniu, świetnie doświetlone i łatwe w aranżacji. Układy funkcjonalne oraz rozmiary lokali wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób szukających kompaktowego mieszkania z dostępem do bogatej wielkomiejskiej infrastruktury, z przeznaczeniem na pierwsze lokum lub pewnej inwestycji w pod wynajem.

Łowiecka 21 oferuje wyjątkowe mieszkania jednopokojowe i dwupokojowe o metrażu od 29 do 39 mkw. Większość posiada balkony i duże przeszklenia z ażurowymi balustradami. Ponadto do dyspozycji mieszkańców przewidziano komórki lokatorskie na każdym z pięter oraz cichobieżną windę.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

We wrocławskie Nadodrze wstąpił nowy duch i wielu ludzi uważa, że jest to jedno z najciekawszych miejsc na mapie Wrocławia. Nadodrze to miejsce kontrastów, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta, gdzie nowe przeplata się ze starym, klimatyczne kamienice sąsiadują z nowoczesnymi budynkami mieszkalnymi i biurowcami. To właśnie tu powstają modne kawiarnie, restauracje i galerie. Dodatkowym atutem jest dostęp do dobrze zorganizowanej komunikacji miejskiej i zabytkowy Park Staszica.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych