Lubelski Budapeszt. Wielkomiejski klimat, europejski styl

Spółka TBV wprowadziła do sprzedaży trzeci etap lubelskiego Osiedla Europejskiego – Budapeszt. Ta część inwestycji obejmuje cztery trzypiętrowe budynki – A7a i A7b ze wspólną kondygnacją podziemną oraz A6 i A8.

Autor: HouseMarket.pl 27 kwietnia 2017 11:54

Do wyboru są zróżnicowane typy mieszkań: od kawalerek o metrażu 33 mkw. do przestronnych czteropokojowych o powierzchni 79 mkw. Mieszkańcy Budapesztu będą mogli korzystać z komfortowo zagospodarowanych areałów Osiedla Europejskiego, na które składają się: boiska, nowoczesne place zabaw oraz zielone skwery z ławkami.

Deweloper – spółka TBV rozpoczął budowę Budapesztu w pierwszym kwartale 2017 r. Zakończenie ostatniej jego części zaplanował na czwarty kwartał 2018 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pierwszy etap inwestycji – Rzym został ukończony w 2015 roku. Obejmuje dwa budynki utrzymane w jasnej, delikatnej kolorystyce elewacji, która w połączeniu z prostą bryłą i przeszkolonymi balkonami uwydatnia nowoczesny charakter osiedla.

Na drugi etap Osiedla Europejskiego – Londyn złożyły się cztery trzypiętrowe budynki. Stworzą spójną całość wyróżniającą się ponadczasową elegancją. Dwa pierwsze - A3a i A3b to w sumie 96 mieszkań od 30 do 67 mkw. W dwóch kolejnych - A4a i A4b powstaje 80 lokali, w układach od jednopokojowych do czteropokojowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych