Lubicz Apartamenty w Rowach kuszą nadmorskim zaciszem

Spółka Pierre Rene zbudowała osiedle, które składa się z czterech apartamentowców w centrum Rowów. Do licznych atutów tej inwestycji należą: niewysoka kameralna zabudowa, funkcjonalne układy mieszkań, a w przypadku lokali na parterze możliwość zagospodarowania punktami handlowymi.

Autor: HouseMarket.pl 06 grudnia 2016 09:01

Apartamenty znajdują się przy porcie, 200 metrów od plaży i tyle samo od wejścia do Słowińskiego Parku Narodowego przy ul. Nadmorskiej 42. Jak przekonuje inwestor – spółka - Pierre Rene, inwestycja w rynek nieruchomości to lepsza lokata kapitału niż alterntywne depozyty bankowe. Przy odpowiednim zarządzaniu przynosi rzeczywiste zyski przy minimalnym ryzyku.

Rowy to malutka, urokliwa miejscowość między Łebą a Ustką, między Bałtykiem a jeziorem Gardno. Centrum skupione jest w okolicy małego, rozbudowującego się portu rybackiego. Przyszli właściciele apartamentów znajdą tu wszystko, co kojarzy się z nadmorską miejscowością wypoczynkową – deptak, bulwar, sklepy, restauracje, kafejki i smażalnie. W okolicy występują wybrzeża klifowe - na zachód od Rowów i ruchomych wydm Słowińskiego Parku Narodowego, które rozciągają się na wschód od miejscowości.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych