Luksus kusi inwestorów. Co trzeci apartament Angel River już sprzedany

W Angel River sprzedano już 125 apartamentów mimo że budowa jeszcze się nie rozpoczęła. - Do Wrocławia dotarł trend z Wiednia, Berlina czy Paryża - wyjaśnia Ron Ben Shahar, inwestor i główny partner Angel Poland Group. Lokalizacja tuż nad rzeką i blisko centrum przyciąga inwestorów.

Autor: HouseMarket.pl 08 sierpnia 2016 14:41

Przedsprzedaż apartamentów ruszyła w połowie marca tego roku. Sprzedanych zostało już 125 apartamentów, co stanowi ponad 35 proc. wszystkich lokali w inwestycji. To bardzo dobry wynik w segmencie premium. Co na to wpłynęło?

– Do Wrocławia dotarł ten sam trend, który obserwujemy w metropoliach zachodnich. W Wiedniu, Berlinie czy Paryżu apartamenty w nowoczesnych budynkach nad Dunajem, Szprewą czy Sekwaną również są bardzo poszukiwane. Sukces przedsprzedaży pokazuje, że klienci we Wrocławiu czekali na taką inwestycję – mówi Ron Ben Shahar, główny partner Angel Poland Group, inwestor Angel River.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach Angel River zaplanowano dwa budynki apartamentowe – o wysokości 9 oraz 17 pięter w układzie kaskadowym. Z wyższych pięter będzie się rozciągał spektakularny widok na centrum miasta i tereny zielone zaczynające się tuż przy inwestycji.

– To dodatkowy atut z punktu widzenia wielu klientów. Jednak ważny obok samej lokalizacji jest również fakt, iż przygotowaliśmy odpowiednią strukturę jak i funkcjonalne rozkłady lokali. Nie bez znaczenie pozostaje bardzo korzystny dla nabywców system płatności (10 proc. ceny na etapie budowy, 90 proc. ceny po zakończeniu inwestycji) oraz zamknięty rachunek powierniczy, gwarantujący pełne bezpieczeństwo środków wpłacanych przez nabywców indywidualnych– mówi Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel River.

Kto kupuje apartamenty w Angel River?

Dużym zainteresowaniem cieszą się zarówno większe jak i mniejsze lokale. - W przypadku większych metraży to największe zainteresowanie wzbudzają te z bezpośrednim widokiem na rzekę, natomiast mniejsze lokale traktowane są jako doskonała lokata kapitału, ze względu na bezpośrednią bliskość centrum miasta, terenów rekreacyjnych, czy centrów biznesowych – dodaje Natalia Sawicka.

Roboty budowlane rozpoczną się w pierwszej połowie sierpnia. Przy okazji inwestycji zrewitalizowany zostanie także fragment nabrzeża rzeki Oławy. W przyszłości stanie się on częścią ogólnodostępnego bulwaru i terenów rekreacyjnych wzdłuż rzeki. W ramach inwestycji zmodernizowane zostanie także skrzyżowanie ulic Traugutta i Mierniczej. Ulica Miernicza uzyska swoje przedłużenie w postaci drogi prowadzącej do Angel River.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych