Luksusowe apartamenty rosną w Mikołajkach. Inpro zaczyna sprzedaż

Grupa Inpro uruchomiła sprzedaż 71 apartamentów mieszkalnych oraz 34 apartamentów usługowych w ramach najnowszej inwestycji realizowanej w Mikołajkach. Zakończenie budowy planowane jest na 30.06.2023 r.

Autor: housemarket.pl 22 czerwca 2022 11:17

  • Inwestycja jest kontynuacją projektu realizowanego przez Inpro w latach 2011-2013, obejmującego powstanie pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki Leisure & SPA.
  • Na rynek trafi łącznie 71 lokali mieszkalnych.
  • Prace nad inwestycją nieustannie postępują, a zakończenie budowy zaplanowane jest na 30 czerwiec 2023 roku.

W ramach prowadzonego obecnie etapu utworzony zostanie 5-kondygnacyjny, nowoczesny budynek obejmujący łącznie 71 apartamentów mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach mierzących od 29 do 76 mkw, liczące od 1 do 4 pokoi oraz 34 apartamenty usługowe. Wszystkie lokale będą kompleksowo wykończone i wyposażone pod klucz. Ich zaletą będą także loggie, balkony oraz tarasy, które pozwolą na podziwianie wyjątkowego widoku na jezioro.

Kompleks położony jest przy ul. Spacerowej, w samym centrum Mikołajek, tuż przy jeziorze Mikołajskim, na Ptasiej Wyspie. Na terenie obiektu zadbano o wiele ciekawych udogodnień, jak m.in. reprezentacyjny foyer, salka konferencyjna, butik, sala zabaw dla dzieci czy nowoczesna strefa fitness. W trosce o najwyższy komfort wyposażenie budynków obejmą także windy, boksy do przechowywania oraz podziemna hala garażowa z 62 miejscami postojowymi dla samochodów i 7 miejscami parkingowymi dla motocykli. Na terenie inwestycji wybudowane zostaną również 3 indywidualne garaże, każdy z nich obejmujący 2 stanowiska, a w sferze zewnętrznej przewidziano 29 miejsc postojowych naziemnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dodatkowo przyszli właściciele i goście apartamentów zyskają dostęp do bogatej infrastruktury Hotelu Mikołajki Leisure & SPA obejmującej basen, strefę SPA wraz z kompleksem saun, siłownię ze sferą fitness, restaurację New Island, centrum konferencyjne czy bawialnię dla dzieci.

Lokalizacja apartamentów gwarantuje wygodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury otoczenia. Od ścisłego centrum bogatego w całe spektrum atrakcji przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, inwestycja oddalona jest o zaledwie 1 km. W najbliższej okolicy nie brakuje również zachwycającej, mazurskiej przyrody, która zapewni spokój oraz doskonałą przestrzeń do wypoczynku. Jej uroki będzie można podziwiać ze specjalnie zaaranżowanych alejek spacerowych, wiodących pośród terenów zielonych z elementami małej architektury, wzdłuż zagospodarowanego nabrzeża.

Prace nad inwestycją nieustannie postępują, a zakończenie budowy zaplanowane jest na 30.06.2023 r.

Aktualnie w ofercie dostępne są 34 apartamenty w cenach już od ok. 27 060 zł za mkw. brutto.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych