Majerka Park. Ciche i słoneczne mieszkania w Łodzi

Realizowany przez Golden Lion Investments Majerka Park - Apartamenty Na Zdrowiu, to kameralna inwestycja deweloperska w Łodzi przy ul. Barskiej 28. Obiekt jest położony w sąsiedztwie największego – rozciągającego się na terenie 188 hektarów – parku w Łodzi.

Autor: HouseMarket.pl 05 maja 2017 11:06

W ramach inwestycji Golden Lion Investments wybuduje dziesięć funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów położonych na trzech kondygnacjach. Do wyboru są mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe o powierzchniach od 42 mkw. do 62 mkw. Istnieje możliwość zakupu samodzielnego, przestronnego garażu lub miejsca parkingowego. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano również zewnętrzne pomieszczenia gospodarcze.

Słoneczne mieszkania

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamenty są wyjątkowe, ponieważ nawet w pochmurny dzień charakteryzują się dobrym doświetleniem dzięki dużej ilości okien. Do każdego mieszkania należy przestronny balkon lub ogródek z tarasem. W lokalach zaprojektowano m.in. miejsce na szafy wnękowe. Dzięki wykonaniu stropów w technologii monolitycznej przyszli mieszkańcy mogą dostosować układ ścian do własnych potrzeb. Niewątpliwym atutem zastosowanej technologii jest bardzo dobra izolacyjność akustyczna mieszkań.

Na szczególną uwagę zasługuje eleganckie wykończenie części wspólnych budynku. Główny hall wejściowy z efektownym oświetleniem, obiciami z drewna, lustrem na ścianie z logiem inwestycji oraz fototapetami ukazującymi przyrodę sąsiadujących z budynkiem Pól Majerowskich – to główne zalety wyjątkowej aranżacji tych wnętrz. Elegancki, wielkoformatowy gres na posadzkach, balustrady ze szklanym wypełnieniem, drzwi wejściowe do mieszkań wykończone panelami imitującymi drewno, dodają prestiżu i nadają inwestycji wyjątkowy charakter.

Ogród dla mieszkańców

W ramach zagospodarowania terenu deweloper zaplanował wydzielenie części wspólnej ogrodu, która będzie służyć jako miejsce relaksu i spotkań na świeżym powietrzu. Teren inwestycji zostanie ogrodzony i zamknięty furtką oraz automatyczną bramą na pilota. Zaplanowano również nasadzenia oraz oświetlenie zewnętrzne.

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Zaledwie kilkanaście minut wystarczy, aby dojechać do Manufaktury, dworca Kaliskiego, ul. Piotrkowskiej, a także łódzkich centrów biznesowych. Komunikację miejską zapewniają cztery linie autobusowe zlokalizowane przy sąsiedniej ulicy oraz linie tramwajowe biegnące ul. Konstantynowską.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych