Małe Wiczlino powstaje w leśnym zakątku Gdyni

Realizowane przez Olrex Invest osiedle Małe Wiczlino przy ulicy Danusi w Gdyni to kameralna inwestycja o niskiej zabudowie i nowoczesnej stylistyce. Pomieści 22 trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 45 mkw. do 75 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 13 lutego 2017 11:31

Osiedle tworzą dwa zespoły budynków szeregowych. Dla zapewnienia przyszłym mieszkańcom maksimum prywatności w każdej klatce schodowej, znajdują się tylko dwa mieszkania. Właściciele lokali znajdujących się na parterach będą bezpłatnie korzystać z przydomowych ogródków, przeznaczonych do ich wyłącznego użytkowania.

Lokatorzy pierwszego piętra otrzymają gratis możliwość zaaranżowania poddaszy znajdujących się bezpośrednio nad ich mieszkaniami. Prowadzić do nich będą schody żelbetowe bezpośrednio z mieszkania, dzięki czemu właściciele mieszkań na pierwszym piętrze zyskają dodatkową powierzchnię - ok. 40 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ofercie znajdują się mieszkania zarówno z oddzielną kuchnią, jak i z aneksem kuchennym. Wykończenie wnętrz obejmuje ściany działowe murowane pokryte tynkiem gipsowym i gładzią szpachlową. Ściany w mieszkaniach będą gładkie, dwukrotnie malowane na biało farbą akrylową. Deweloper zapewnia ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach. Całe osiedle będzie ogrodzone. Chodniki, drogi oraz miejsca postojowe zostaną wyłożone kostką brukową. Miejsca postojowe na terenie osiedla Małe Wiczlino są bezpłatne.

Atutem lokalizacji osiedla Małe Wiczlino jest mała odległość od szkoły, sklepów oraz komunikacji miejskiej i dogodny dojazd do centrum Gdyni. Dodatkowo inwestycję otaczają tereny zielone i lasy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych