Mały Skowronek w Villa Alouette. Unikalna przestrzeń dla dzieci

Domek na drzewie, huśtawka, magnetyczna tablica. We wrocławskiej inwestycji Villa Alouette deweloper przeznaczył jedno z mieszkań, blisko 40 mkw., na przestrzeń dla dzieci. Można tam zorganizować urodziny i nawiązać sąsiedzkie relacje. Zobacz, jak będzie wyglądać Mały Skowronek.

Autor: HouseMarket.pl 08 marca 2017 10:38

Jedna ze ścian to wielka tablica magnetyczna, na drugiej znajdzie się spora tablica kredowa, ale największe wrażenie będzie robił kolorowy domek na drzewie, ze zjeżdżalnią i huśtawką zawieszoną na wysokim konarze. Nie zabraknie też basenu z piłeczkami, a także miękkich puf i wykładzin.

Ta nietypowa przestrzeń dla dzieci powstaje w jednym z budynków kameralnego osiedla Villa Alouette, budowanego na wrocławskim Grabiszynku przez Bouygues Immobilier Polska.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Nawiązując do nazwy osiedla nazwaliśmy tę przestrzeń Małym Skowronkiem. To będzie przyjazne i bezpieczne miejsce zabaw i spotkań dla dzieci w każdym wieku. Świetnie się sprawdzi zwłaszcza jesienią i zimą czy przy gorszej pogodzie. Elementy kreatywne pozwolą aranżować różne zabawy i sprawią, że dzieci chętnie będą tam spędzać czas – mówi Pierre-Vincent Pasquet, dyrektor wrocławskiego oddziału Bouygues Immobilier Polska.

Mały Skowronek zostanie też wyposażony w inteligentny system mieszkaniowy, podobnie jak każde mieszkanie w Villa Alouette (już w standardzie). System umożliwi sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem i różnymi urządzeniami AGD z dowolnego miejsca na świecie. Z punktu widzenia rodziców najważniejszym elementem w Małym Skowronku będzie kamera, dzięki której będą mogli obserwować bawiące się dzieci na ekranie telewizora.

Mały Skowronek znajdzie się w przestronnym pomieszczeniu o powierzchni blisko 40 mkw. Będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców osiedla. Zostanie wyposażony również w niewielkie zaplecze kuchenne.

– Dzięki temu rodzice zorganizują tam na przykład urodziny dziecka. Na co dzień będzie to też miejsce sprzyjające integracji sąsiedzkiej. Oprócz tej innowacyjnej przestrzeni rodziny skorzystają też z rowerowni, wózkowni i placu zabaw pod gołym niebem – dodaje Pierre-Vincent Pasquet.

Osiedle Villa Alouette tworzą dwa kameralne budynki. Powstanie w nich łącznie 89 mieszkań, od dwupokojowych do czteropokojowych, o powierzchni od 43 do 123 mkw. Na najwyższych piętrach znajdą się mieszkania dwupoziomowe z tarasami o powierzchni do 35 mkw. Na balkonach i tarasach zostaną zamontowane przeszklone balustrady. W połączeniu z większymi oknami sprawi to, że w mieszkaniach będzie dużo światła.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych