Maraton Gardens. Luksus w rozsądnej cenie

Maraton Gardens w Poznaniu to znakomita propozycja dla osób ceniących luksus w rozsądnej cenie. Osiedle dysponuje 275 lokalami o wielkości od 37 mkw. do 142 mkw. Ich zaletą są m.in. duże przeszklenia.

Autor: HouseMarket.pl 07 lutego 2017 16:50

Maraton Gardens składa się z sześciu budynków, umieszczonych w odległości zapewniającej mieszkańcom maksymalną prywatność. Deweloper – spółka Maraton Gardens oferuje możliwość łączenia mieszkań. Apartamenty są bardzo wysokie (2,7 – 3 m), podobnie jak okna budynków (2,4 m). Każdy posiada wideodomofon. Na terenie inwestycji powstały 283 miejsca parkingowe przeznaczone dla mieszkańców oraz lokale usługowe.

Mieszkania są wyposażone w balkony, natomiast lokale znajdujące się na najwyższych piętrach – w przestronne tarasy, które można dowolnie zaaranżować. Apartamenty na parterze z kolei mają dostęp do świetnie zagospodarowanych ogródków o różnej wielkości. Wszystkie lokale posiadają podłączenie do telewizji oraz linii telefonicznej. Osiedle zapewnia szerokopasmowe łącze internetowe oraz atrakcyjne tereny wspólne.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji mieści się galeria handlowa Stary Browar oraz Akademia Wychowania Fizycznego z nowoczesnymi basenami, jak również liczne restauracje, bary, przychodnie lekarskie czy placówki edukacyjne. Dodatkowo na terenie obiektu swoją siedzibę mają firmy świadczące usługi na rzecz mieszkańców osiedla, takie jak spa i gabinet dentystyczny.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych