Mariacka doczekała się kamiennej elewacji

Calbud rozpoczął sprzedaż mieszkań w szczecińskiej inwestycji Mariacka. Jednocześnie na budowie prace nie ustają. Elewacja Mariackiej jest już na ukończeniu. Uwagę zwraca elewacja frontowa wykonana w większości z kamienia naturalnego.

Autor: HouseMarket.pl 21 grudnia 2016 11:37

Mariacka to wyjątkowa architektura w niepowtarzalnej lokalizacji Starego Miasta w Szczecinie. Wejście do budynku zlokalizowano zarówno od strony ulicy Mariackiej jak i od strony dziedzińca. Pod budynkiem zaprojektowano garaż podziemny oferujący 35 miejsc postojowych oraz trzy miejsca dla motorów. Na poziomie gruntu znajdzie się kolejnych pięć miejsc postojowych, a także elementy małej architektury, nowe nasadzenia oraz wewnętrzny ciąg pieszojezdny zapewniający dojazd do garażu podziemnego oraz sąsiednich nieruchomości.

Na parterze zaprojektowano jeden duży lokal usługowy o powierzchni ok. 400 mkw., przeznaczony na klinikę stomatologiczną. W północnej części budynku powstaną dodatkowo cztery lokale mieszkalne. Na czterech kondygnacjach przewidziano 52 mieszkania od dwupokojowych do trzypokojowych. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano cztery apartamenty o powierzchni 48,40 mkw., 87,17 mkw., 154,50 mkw. i 289,83 mkw. Do trzech największych będą przynależeć przestronne tarasy. Dodatkowo dla wygody mieszkańców na każdej kondygnacji powstaną komórki lokatorskie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Łącznie w budynku powstanie 60 mieszkań, w tym 48 dwupokojowych o powierzchni ok. 40-52 mkw., dziewięć trzypokojowych o powierzchni ok. 75 mkw. oraz cztery apartamenty niestandardowe, do indywidualnej aranżacji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych