Marina Apartamenty kuszą turystów i inwestorów

Inwestycja firmy Inwest-Hel – Marina Apartamenty powstaje w Kątach Rybackich, miejscowości nad Morzem Bałtyckim i Zalewem Wiślanym. Przystań jachtowa, szerokie, piaszczyste plaże otulone parkiem krajobrazowym kuszą turystów i chcących zainwestować w apartament na wynajem.

Autor: HouseMarket.pl 17 sierpnia 2016 12:09

W ofercie Inwest-Hel są apartamenty o powierzchni od 26 do 55 mkw. charakteryzujące się wysokim standardem wykończenia pod klucz, dopasowanym zarówno do potrzeb właścicieli, jak i wymogów związanych z ich ewentualnym powierzeniem operatorowi pod wynajem.

 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Apartamenty na wynajem

Apartamenty Marina mogą być nie tylko drugim domem nad morzem, ale również dobrą inwestycją, który przynosi wysokie zyski. W skład kompleksu wchodzą trzy budynki apartamentowe. Lokale na parterze posiadają ogródki, a te na wyższych kondygnacjach mają widok na Mierzeję Wiślaną i zmodernizowaną przystań jachtową.

Realizacja inwestycji została podzielona na trzy etapy. Pierwszy – budynek E został zakończony. Powstało w nim 47 apartamentów wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Wszystkie lokale zostały już sprzedane.

Etap drugi – budynek C również został zakończony. Mieści się w nim 20 apartamentów zlokalizowanych na pierwszym i drugim piętrze oraz infrastruktura towarzysząca na parterze: restauracja, bar, Kids Club, centrum fitness i gabinety odnowy biologicznej. Obecnie trwa wykańczanie budynku. W etapie trzecim powstał budynek D mieszczący 78 apartamentów. Trwa ich wykańczanie i wyposażanie oraz sprzedaż.

Teren kompleksu jest pięknie zagospodarowany, ogrodzony, całodobowo monitorowany oraz chroniony. Ponadto w każdym budynku znajdują się cichobieżne windy i domofony. Z myślą o najmłodszych deweloper zaprojektował m.in. duży i bezpieczny plac zabaw w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Apartamenty zarabiają od pierwszych dni

Marina to bezpieczna inwestycja w doskonale zlokalizowaną nieruchomość, której wartość będzie rosła z upływem czasu. Apartamenty mogą zarabiać od pierwszych dni ich posiadania poprzez powierzenie ich operatorowi w zarządzanie.

Udział w systemie, czyli zakupu dla czerpania korzyści z wynajmu jest opcjonalny. Operator nie pobiera żadnych stałych opłat z tytułu zarządzania lokalem, a jedynym kosztem dla właściciela lokalu jest podział zysków uzyskiwanych z wynajmu lokalu z operatorem w proporcji 70/30 proc.

Apartamenty z dobrą lokalizacją

Kąty Rybackie są dobrze skomunikowane z większymi miastami Polski. Łatwy jest dostęp do ważniejszych dróg krajowych. m.in. do trasy nr 22 Elbląg – Kaliningrad oraz drogi nr 7 Gdańsk – Warszawa. Lokalizacja gwarantuje również dogodny dojazd do trójmiejskiej obwodnicy, gdzie rozchodzą się drogi w kierunkach: autostrady A1 na południe oraz trasy nr 6 na zachód w stronę Szczecina. Dzięki przeprawom promowym z Trójmiasta można szybko dopłynąć do szwedzkich miast: Sztokholmu i Karlskrony.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych