Marina Jastarnia. Apartamenty na wynajem przy Zatoce Puckiej

W inwestycji Marina Jastarnia zaprojektowano jednopoziomowe i dwupoziomowe apartamenty o powierzchniach od 25 mkw. do 69 mkw. z własnym tarasem lub balkonem. Wszystkie są wykończone i wyposażone.

Autor: HouseMarket.pl 04 listopada 2016 09:01

Apartamenty Marina Jastarnia powstały w centrum Jastarni, w odległości 400 metrów od morza, w bezpośredniej bliskości Zatoki Puckiej, tuż przy Porcie Jachtowym. Bliskość portu umożliwia w sezonie szybką komunikację z Trójmiastem.

W inwestycji Marina Jastarnia zaprojektowano jednopoziomowe i dwupoziomowe apartamenty o powierzchniach od 25 mkw. do 69 mkw., każdy z własnym tarasem lub balkonem. Lokale mają dużą powierzchnię okien i drzwi balkonowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynki są dwukondygnacyjne i trzy kondygnacyjne, co zapewnia doskonały widok na zatokę lub panoramę Jastarni. Wszystkie apartamenty są wykończone i wyposażone.

Właściciele mieszkań mogą oddać zakupiony apartament w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi obiektu, który zajmuje się jego wynajmem. Już w pierwszym roku posiadania mieszkania właściciel ma zapewniony dochód przewyższający zysk z produktów bankowych o gwarantowanej stopie zwrotu. Dzięki temu rozwiązaniu staje się on właścicielem nieruchomości w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji z gwarancją zysku na poziomie 15 proc. wartości apartamentu w okresie trzech lat. W każdym roku umowy właściciel otrzymuje 5 proc., wartości netto swojego apartamentu.

Decyzja o przekazaniu lokalu w zarządzanie operatorowi jest opcjonalna i właściciel może indywidualnie prowadzić jego wynajem lub użytkować osobiście.

Operator obiektu zarządza wynajmem apartamentu przez sześć miesięcy w roku, pozostawiając go do dyspozycji właściciela przez pozostałe miesiące. Warto zaznaczyć, że w innych tego typu inwestycjach inwestorowi umożliwia się wyłącznie korzystanie ze swojego apartamentu w okresie kilku tygodni w roku.  Kompleks Marina Jastarnia jest całoroczny. Kryty basen podnosi atrakcyjność obiektu również poza sezonem. Do kupienia pozostały ostatnie wolne lokale.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych