Masarska 6. Atal buduje w ścisłym centrum Krakowa

Atal buduje w Krakowie projekt na 113 mieszkań. Masarska 6 powstaje nieopodal Ronda Grzegórzeckiego w Krakowie.

Autor: housemarket.pl 28 września 2021 12:44

  • Projekt powstaje przy Masarskiej 6 w Krakowie.
  • Architekci duży nacisk położyli na zorganizowanie komfortowej i wspierającej sąsiedzkie relacje przestrzeni wspólnej osiedla,
  • Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 17 150 zł brutto.

Masarska 6 Apartamenty tworzy czteropiętrowy budynek, w którym powstanie 113 mieszkań o szerokiej gamie metraży – od 31,85 do 116,58 mkw. – oraz ergonomicznych układach od jednego do pięciu pokoi. W inwestycji zaprojektowano garaż podziemny z miejscami postojowymi dla samochodów, a właściciele jednośladów będą mogli skorzystać ze stojaków oraz samoobsługowych stacji serwisowych, dzięki którym będą mogli zadbać o rowery. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą komórki lokatorskie. Na parterze budynku przewidziano dwa lokale o przeznaczeniu handlowo-usługowym.

- Masarska 6 Apartamenty to już kolejna inwestycja, którą realizujemy w centrum Krakowa. Dobrze znamy śródmieście i doskonale rozumiemy, jaki potencjał ma lokalizacja na skrzyżowaniu ulic Masarskiej i Rzeźnickiej. Dzięki temu know-how i możliwościom, jakie ma tak doświadczony deweloper jak ATAL, stworzymy tu przestrzeń do życia o wysokiej jakości odpowiadającą na potrzeby najbardziej wymagających klientów - mówi Angelika Kliś, członek zarządu Atal.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: ATAL MA PRZED SOBĄ PRACOWITY CZAS

Osiedle wyróżnia się miejską architekturą, dbałością o detale oraz rozwiązaniami wpływającymi na komfort lokatorów. Wizytówką będzie wypełniony zielenią dziedziniec, który stanie się strefą relaksu, wypoczynku i sąsiedzkich spotkań. Architekci duży nacisk położyli na zorganizowanie komfortowej i wspierającej sąsiedzkie relacje przestrzeni wspólnej osiedla, a także zadbali o funkcjonalność układów mieszkań oraz dostęp do światła dziennego. Inwestycja zostanie dostosowana do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością – szerokie ciągi komunikacyjne, niskie krawężniki, brak barier architektonicznych oraz cichobieżne windy ułatwią poruszanie się w obrębie osiedla.

Wysoce komfortowe osiedle Masarska 6 Apartamenty powstaje w unikatowej na mapie Krakowa lokalizacji, w dzielnicy Grzegórzki, przy skrzyżowaniu ulic Masarskiej i Rzeźniczej. Położenie w ścisłym centrum miasta sprawia, że spacer nad brzeg Wisły lub do popularnej Hali Targowej zajmie 10 minut, a na Rynek Główny dojść można w niespełna kwadrans. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu Galerii Kazimierz mieszkańcy codzienne sprawy i zakupy będą mogli organizować nieopodal domu. To doskonała okolica dla osób aktywnych, którym zależy na dobrym dostępie do terenów rekreacyjnych oraz na szybkim połączeniu z innymi dzielnicami miasta. To także rejon przyciągający uwagę inwestorów poszukujących lokali z myślą o czerpaniu zysku z ich wynajmu – zakup nieruchomości w tak atrakcyjnej lokalizacja to dobrze ulokowany kapitał i gwarancja stabilnego dochodu.

Planowany termin oddania inwestycji Masarska 6 Apartamenty to I kw. 2023 roku. Za projekt budowlany odpowiada pracownia Saran Architekci, natomiast za projekt wykonawczy i nadzór nad kompleksową obsługą projektową inwestycji odpowiedzialne jest własne biuro projektowe Atal.   

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych