Masarska 8 Apartamenty czekają na nowych mieszkańców

Atal zakończył realizację kolejnej inwestycji w Krakowie. Masarska 8 Apartamenty uzyskała pozwolenie na użytkowanie. Do klientów trafi 99 mieszkań o powierzchniach od 34,59 - 95,42 mkw. oraz 10 lokali usługowych.

Autor: HouseMarket.pl 11 stycznia 2017 11:00

Apartamentowiec znajduje się nieopodal Ronda Grzegórzeckiego, w pobliżu Kazimierza i Podgórza. Cena za mkw. wynosi 7800 złotych brutto, a dla najwyższej kondygnacji 8100 złotych brutto.

W kondygnacji podziemnej budynku znajduje się parking, który pomieści 105 samochodów. Dla wygody mieszkańców, w budynku zaplanowano funkcjonalne komórki lokatorskie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Masarska 8 Apartamenty bardzo szybko spotkała się z zainteresowaniem osób szukających mieszkań w Krakowie. Inwestycja została tak zaprojektowana, by oferować jak największy komfort przyszłym mieszkańcom. Doskonała lokalizacja w centrum Krakowa, wysoki standard oraz rozsądna cena sprawiły, że klienci szybko decydowali się nabycie nieruchomości. Obecnie w sprzedaży zostały już tylko 4 lokale – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes Atal.

Zastosowane rozwiązania architektoniczne sprawią, że Masarska 8 Apartamenty wyróżnia się na tle okolicznej zabudowy. Od strony ulic Masarskiej i Rzeźniczej budynek posiada sześć kondygnacji, a pozostałe jego części są czterokondygnacyjne. Lokatorzy apartamentów na najwyższym piętrze mają możliwość wypoczynku na przestronnych tarasach. Większość pozostałych lokali wyposażono w balkony, które posiadają przesuwane żaluzje, a niektóre z nich stalowe, ocynkowane balustrady w czarnym kolorze. Detale te stały się dopełnieniem projektu i nadały budynkowi nowoczesnego wyglądu. Do mieszkań na niższych kondygnacjach od strony dziedzińca przynależą ogródki.

Masarska 8 Apartamenty zlokalizowana jest na terenie Grzegórzek, w centrum Krakowa. Okolica oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Liczne tereny zielone w pobliżu osiedla wyposażone w ścieżki rowerowe to doskonałe miejsca na odpoczynek po ciężkim dniu. Położona tuż obok inwestycji Galeria Kazimierz i Hala Targowa pozwolą na szybkie zakupy. Inwestycja jest również bardzo dobrze skomunikowana.

Do dworca kolejowego Kraków Główny oraz Regionalnego Dworca Autobusowego mieszkańcy dojadą w 10 minut. Liczne tramwaje i autobusy odjeżdżające z Ronda Grzegórzeckiego pozwolą na szybkie przemieszczanie się po mieście. Bliskość mostów Kotlarskiego i Powstańców Śląskich ułatwi przedostanie się na drugą stronę Wisły.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych