Matexi Polska zapowiada 500 nowych mieszkań

Matexi Polska kupiła grunt w Warszawie przy ul. Omulewskiej, zaledwie 600 metrów od Ronda Wiatraczna. Powstanie tam 500 mieszkań. Projekt skierowany będzie do podobnej grupy klientów, jak realizowane aktualnie osiedle Kolska od Nowa. 

Autor: HouseMarket.pl 15 lutego 2017 10:06

 Spółka Matexi Polska poinformowała o zakupie bardzo atrakcyjnego gruntu przy ul. Omulewskiej 26 w Warszawie. Na działce o powierzchni 1,2 hektara powstanie nowoczesne osiedle na około 500 mieszkań. Intencją dewelopera jest stworzenie w tym miejscu atrakcyjnego i spójnego projektu mieszkaniowego kierowanego do podobnej grupy klientów jak realizowane aktualnie osiedle Kolska od Nowa.

Deweloper ogłosił już konkurs na koncepcję zabudowy działki. W założeniach konkursu mieści się przede wszystkim opracowanie projektu nowoczesnego, funkcjonalne osiedla, o pozytywnie wyróżniającej się architekturze przy jednoczesnym zachowaniu spójności z istniejącym otoczeniem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Powstające osiedle będzie oferowane w średnim segmencie cenowym i z założenia ma być atrakcyjne dla młodego, wymagającego odbiorcy, ceniącego dobry dostęp do infrastruktury stolicy po prawej stronie Wisły.

Matexi Polska już dziś przewiduje etapowanie projektu, jak również rozpoczęcie jego realizacji w 2018 roku. Deweloper jednocześnie nie ukrywa tego, że intensywnie pracuje na stołecznym rynku gruntów i zabezpiecza kolejne lokalizacje pod nowe projekty.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych