Matexi rozdaje klucze na osiedlu Kolska od Nowa

Matexi Polska kończy kolejny etap osiedla Kolska od Nowa. Deweloper rozpoczął przekazywanie kluczy nabywcom drugiego etapu inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 25 listopada 2016 09:37

Zgodnie z intencją dewelopera ostatnie prace udało zakończyć szybciej niż zakładał to pierwotny harmonogram budowy, dzięki czemu proces przekazywania kluczy klientom mógł zostać rozpoczęty jeszcze w tym roku.

W oddawanym do użytkowania, w ramach drugiego etapu inwestycji, budynku F3 znalazło się 128 mieszkań.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Aktualnie Matexi Polska jest w trakcie budowy III etapu inwestycji obejmującego budynek F4 mieszczący kolejne 115 lokali. Co ważne deweloper zadbał o właściwe dopasowanie harmonogramu prac budowlanych tak, by mieszkańcy oddawanego właśnie budynku nie byli już narażeni na najbardziej hałaśliwe prace budowlane związane z realizacją robót ziemnych kolejnego etapu.

W założeniu projekt Kolska od nowa to kwintesencja aktywnego, miejskiego stylu życia w uporządkowanej urbanistycznie przestrzeni zielonego parku. Rewitalizacja terenów zielonych to jeden z kluczowych elementów tego projektu. Dzięki niej zielona enklawa w samym sercu miasta staje się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do mieszkania w centralnej i północnej Warszawie. Matexi Polska zadbała też o bardzo ważne detale z punktu widzenia grupy docelowej projektu jak np.: zasięg osiedlowej sieci wi-fi na terenie całego parku, organizację na jego terenie przestrzeni rekreacyjnych dla dzieci czy oświetlenie i monitoring jego alejek czyniąc je idealnymi na wieczorny jogging lub spacer.

Projekt adresowany jest do klientów ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania, bliskość centrum miasta i udogodnienia z tym związane, jednym słowem – ludzi lubiących aktywny, miejski styl życia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych