Matexi rusza z Grzybowską 37. Tak będzie wyglądać

Matexi Polska rozpoczyna budowę projektu „Grzybowska 37”. Nowoczesny budynek z segmentu premium zaoferuje 232 komfortowe apartamenty w sercu Warszawy.

Autor: Housemarket.pl 11 marca 2021 10:26

Matexi Polska poinformowała o rozpoczęciu budowy projektu „Grzybowska 37”, deweloper potwierdza jednocześnie podpisanie kontraktu na generalne wykonawstwo obiektu z firmą Unibep SA. To już 4 projekt Matexi realizowany wspólnie z tą firmą.

„Grzybowska 37” to inwestycja dla wymagającego klienta, stawiającego na nowoczesność i znakomitą lokalizację w centralnej części Warszawy. Ten wysoki, nowoczesny budynek składający się z 17 kondygnacji naziemnych i 3 poziomowego parkingu podziemnego, oferuje 232 apartamenty w metrażach od 28 mkw. do 134 mkw. W ramach inwestycji powstaną także trzy bardzo atrakcyjne lokale usługowe. Matexi Polska zapowiada ukończenie budowy na rok 2023..

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dzięki dogodnej lokalizacji tuż obok bramy Śródmieścia – Al. Jana Pawła II, mieszkańcy będą mieli dostęp do wszystkich udogodnień i atrakcji ścisłego centrum stolicy od strony ul. Emilii Plater. Olbrzymią zaletą projektu jest także bliskość biznesowego centrum Warszawy w okolicy rond Daszyńskiego i ONZ.

„Grzybowska 37” to projekt renomowanej warszawskiej pracowni MKC Architektura, który uwzględnia szereg udogodnień dla przyszłych mieszkańców. W budynku znajdować się będą rożnego typu rozwiązania wspierające komfort i ekologię m.in. ładowarki do samochodów elektrycznych, liczne miejsca postojowe dla rowerów a także paczkomat.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych