Matexi ruszyło z inwestycją Człuchowska-Bemowo

Rozpoczyna się sprzedaż w inwestycji Człuchowska-Bemowo. To już drugi - po Górce 142 - projekt dewelopera w obrębie Bemowa. Tym razem Matexi wprowadzi do oferty 70 mieszkań w pięciopiętrowym, zaprojektowanym przez Brit-Plan budynku u zbiegi ulic Człuchowskiej i Raginisa.

Autor: HouseMarket.pl 05 czerwca 2017 12:35

Wyjściowy poziom cen metra kwadratowego w inwestycji to około 7000 złotych. Pełna gama mieszkań dostępna będzie w ofercie dewelopera począwszy od przełomu czerwca i lipca.

Generalnym wykonawcą całego budynku wybrana została białostocka firma Telka, która już prowadzi pierwsze prace na placu budowy. Zgodnie z przyjętym harmonogramem realizacji zakończenie inwestycji planowane jest na drugą połowę 2018 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokalizacja inwestycji przy Człuchowskiej jest dobrze przemyślana i daje komfortowy dostęp do infrastruktury dzielnicy, jednocześnie pozwalając na dobrą komunikację z pozostałymi częściami miasta. Położenie w tradycyjnie handlowej części Bemowa, blisko Hali Człuchowskiej i jednocześnie w niewielkiej odległości od ratusza dzielnicy spowodowało, ze rejon inwestycji należy do naturalnie najlepiej rozwiniętych części Bemowa pod kontem dostępu do infrastruktury, w tym szkół, przedszkoli, ale także udogodniań handlowo-rozrywkowych.

Dzięki bardzo dobrze rozbudowanej komunikacji drogowej w tym rejonie mieszkańcy Człuchowskiej mogą liczyć na szybki dostęp do centrum zarówno od strony osi ul. Połczyńskiej, jak również sprawną komunikację od strony ul. Górczewskiej. Lokalizacja inwestycji to także doskonałe połączenie z wylotówkami z Warszawy.

Dzięki łatwej i bardzo szybkiej komunikacji z węzłem autostradowym Konotopa przyszli mieszkańcy bez problemu wyjadą z Warszawy w zasadzie w każdym kierunku. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajduje się m.in. Park Górczewska. Od strony ul. Lazurowej oraz osiedla Górce, położenie i komunikacja inwestycji daje bardzo łatwy i szybki dostęp m.in. do Puszczy Kampinoskiej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych