Matexi wybuduje na warszawskim Mokotowie

Domaniewska 24 to najnowszy projekt mieszkaniowy Matexi Polska.  Zgodnie z planami dewelopera w budynku znajdzie się ponad 120 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 30 listopada 2021 10:53

  • Matexi Polska z nowym projektem deweloperskim na warszawskim Mokotowie.
  • Przy ul. Domaniewskiej powstanie nowoczesny budynek na ponad 120 mieszkań.

Na działce w sercu Mokotowa powstanie nowoczesny budynek wraz z garażem podziemnym i galerią lokali usługowych na dolnej kondygnacji. Cechą charkaterystyczną projektu jest prosta forma, której wyrazistymi elementami są duże przeszklenia, balkony i loggie. Ciekawym elementem projektu jest także zmienna wysokość budynku, w zakresie od sześciu do dziewięciu kondygnacji.

Zgodnie z planami dewelopera w budynku znajdzie się ponad 120 nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanej wielkości, z przewagą lokali kompaktowych 1-2-pokojowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Domaniewska 24 to kolejny, po Puławskiej 186, projekt Matexi w eksponowanej części Mokotowa. Pierwszy projekt skierowany był do sektora najmu instytucjonalnego (PRS), tym razem deweloper zaoferuje produkt sprofilowany dla odbiorcy indywidualnego.

Matexi Polska poinformowała także, iż znajduje się w końcowej fazie przygotowania inwestycji i planuje uruchomienie jej sprzedaży jeszcze przed końcem roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych