MaxApartments. Energooszczędne apartamenty na Grzegórzkach

Budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby zapotrzebowanie na energię poszczególnych mieszkań było możliwie jak najniższe. Ośmiokondygnacyjny budynek mieści 44 apartamenty.

Autor: HouseMarket.pl 22 listopada 2016 13:50

Apartamentowiec składa się z jednej kondygnacji podziemnej i siedmiu nadziemnych. Pozostała część przekryta została dachem płaskim. W poziomie parteru oraz kondygnacji podziemnej zaprojektowano parking. Wjazd odbywa się od strony zachodniej z ulicy Grzegórzeckiej, do której działka bezpośrednio przylega.

Do kondygnacji podziemnej prowadzi droga wewnętrzna, biegnąca wzdłuż budynku. Znajduje się tam 20 miejsc postojowych, a na parterze 21. W kondygnacji podziemnej zaplanowano też pomieszczenie techniczne oraz komorę śmieciową. Główne wejście do budynku zaprojektowano na parterze od strony północno-zachodniej. Przy wejściu do przeszklonej klatki schodowej jest pomieszczenie na wózki i rowery. Naprzeciwko schodów zlokalizowano szyb windowy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ekskluzywna stolarka

Budynek wyposażony jest w ekskluzywną dwukolorową stolarkę aluminiową i rolety zewnętrzne. Najnowocześniejsza i inteligentna technika sprawia, że okna stanowią niezwykle atrakcyjny element architektury każdego mieszkania, a doskonała izolacyjność cieplna pozwala obniżyć koszty zużycia energii.

Kondygnacje nad parterem od pierwszego do szóstego piętra są mieszkalne. Na każdej powtarzalnej zaprojektowano dziewięć mieszkań. Sześć to układy dwupokojowe, a trzy - jednopokojowe. Od strony południowo-wschodniej umieszczono balkony. W części korytarza na każdej kondygnacji mieszkalnej zaplanowano przestrzeń otwartą, zakończoną świetlikiem.

Na szóstym piętrze, czyli na ostatniej kondygnacji zaprojektowano dwa mieszkania czteropokojowe z zielonym tarasem nad niższą częścią budynku. Wysokość w świetle kondygnacji powtarzalnej wynosi 2,60 m, ostatniej kondygnacji 2,70 m, parteru 2,95 m, a kondygnacji podziemnej 2,65 m.

Lokalizację MaxAparments cechuje dostępność pełnej infrastruktury miejskiej: w sąsiedztwie są przedszkola, szkoły, urzędy pocztowe i placówki służby zdrowia. Obiekt został zaprojektowany z najwyższą dbałością o szczegóły, bez barier architektonicznych. Zaplanowano wygodne podjazdy, szerokie ciągi komunikacyjne, windę dostępną z każdej kondygnacji, garaże, do których można przejść bez konieczności opuszczania budynku. Inwestycja została już oddana do użytkowania, ale do kupienia zostały jeszcze wolne mieszkania. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się już od 6700 zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych