MEG Developments buduje Bluberry Park na Jagodnie

Realizowany przez MEG Developments Bluberry Park to osiedle dwulokalowych domów o nowoczesnej architekturze. Trzypokojowe mieszkania mają ogródki i zielone tarasy na dachu.

Autor: HouseMarket.pl 22 września 2016 12:02

Blueberry Park powstaje na Jagodnie, osiedlu w południowej części Wrocławia, które graniczy na wschodzie z osiedlem Brochów i wsią Iwiny, a na północy z Wojszycami. Okolica w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego firma MEG Developments postanowiła wybudować tam osiedle domów dwulokalowych, o nowoczesnej architekturze i funkcjonalnych rozwiązaniach.

Mieszkanie z ogrodem, czy zielony taras na dachu?

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ofercie dewelopera są mieszkania trzypokojowe o metrażach dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Budynki podzielone są w układzie góra – dół. Lokale na parterze posiadają ogródki. Te na piętrze - oprócz tarasów – mają dodatkową przestrzeń w postaci zielonego tarasu na dachu budynku. Na całość składa się 16 mieszkań w ośmiu ciekawie zaprojektowanych budynkach, na działce położonej z dala od hałasu głównych arterii miasta.

Lokale na parterze mają powierzchnię od 59,42 mkw. do 69,49 mkw. Należą do nich ogródki o metrażu od 43 mkw. do 147 mkw. i pomieszczenia lokatorskie od 3,03 mkw. do 3,73 mkw.

Mieszkania na piętrze liczą od 63,54 mkw. do 73,92 mkw. Wielkość należących do nich tarasów waha się między 46 mkw. a 50 mkw. Pomieszczenia lokatorskie są jednakowe - 3,45 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych