Mega Chaty budują Królewską Rezydencję

Królewska Rezydencja, realizowana przez firmę handlowo-usługową Mega Chaty to kompleks trzech budynków znajdujących się przy ulicach: Targowej, Wyspiańskiego i Staszica w Lęborku.

Autor: HouseMarket.pl 22 listopada 2016 10:48

Deweloper – firma Mega Chaty ma w ofercie mieszkania o różnej wielkości – począwszy od 35 mkw., a kończąc na 110 mkw. W trakcie budowy przyszli mieszkańcy mogą zmieniać umiejscowienie ścianek działowych, gniazd, włączników, oświetlenia oraz wyjść wodno-kanalizacyjnych.

Królewska Rezydencja będzie ogrodzona. Mieszkańcy wjadą na posesję przez bramę na pilota. Przewidziano monitoring terenu osiedla z zapisem historii przez 30 dni. Dodatkowo wprowadzona zostanie opcja podglądu obrazu z kamer na specjalnym kanale w TV. Deweloper zaplanował również plac zabaw dla dzieci, hale garażowe w podziemiu i windę w budynku przyporządkowanym do ulicy Targowej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Realizacja całej inwestycji jest rozłożona w czasie. Firma Mega Chaty udziela dwuletniej gwarancji. Jako pierwsze w sprzedaży pojawiły się mieszkania w budynku przy ul. Staszica 47. Obiekt pomieści 18 lokali od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 42,79 mkw. do 96,73 mkw. Cena za metr kwadratowy wynosi 3800 zł. W ramach promocji nowej inwestycji deweloper dla pierwszych dziesięciu klientów obniży cenę do 3550 zł. Kupno mieszkania nie obliguje do zakupu piwnicy czy garażu.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych