Mermaid Properties buduje Osiedle Tatrzańska

Realizowane przez Mermaid Properties Osiedle Tatrzańska w Łodzi to idealne połączenie nowoczesnej architektury z ponadczasową klasyczną estetyką, na który złożą się trzy pięciopiętrowe budynki, połączone w przestrzenną i funkcjonalną całość.

Autor: HouseMarket.pl 14 września 2016 12:12

W pierwszym etapie inwestycji powstaje 48 mieszkań – od jednopokojowych do trzypokojowych o powierzchni od 24 mkw. do 74 mkw. Istnieje również możliwość łączenia mieszkań w czteropokojowe apartamenty, o powierzchni powyżej 92 mkw. Wszystkie mieszkania cechuje bardzo staranne rozplanowanie i zapewnienie optymalnego zagospodarowania przestrzeni mieszkalnej. Mieszkania wyposażone zostały w balkony lub tarasy do 40 mkw.

Do dyspozycji mieszkańców są zarówno miejsca postojowe przed budynkiem jak i na parkingu wielostanowiskowym zlokalizowanym w parterze, gdzie udostępnione są również komórki lokatorskie. Ogrodzenie osiedla i system monitoringu zapewnią mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja powstaje w rejonie ulic: Częstochowskiej i Tatrzańskiej. Lokalizacja gwarantuje możliwość zamieszkania w zacisznej uliczce Częstochowskiej, przy jednoczesnym zapewnieniu bardzo dobrej komunikacji ze wszystkimi częściami Łodzi, zarówno samochodem jak i transportem publicznym – 14 linii tramwajowych i autobusowych. W sąsiedztwie znajduje się 13-hektarowy Park nad Jasieniem ze stawem oraz dużym, ogrodzonym placem zabaw dla dzieci.

Lokalizacja gwarantuje również bezpośrednie, nieuciążliwe sąsiedztwo biurowca klasy A – Cross Point Łódź, w którym znajduje się bank, restauracja oraz działające 7 dni w tygodniu, nowoczesne centrum fitness z saunami i gabinetem masażu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych