Miasteczko Nova Ochota od Victoria Dom rozrośnie się

Victoria Dom rozpoczęła 6. etap inwestycji Miasteczka Nova Ochota. Deweloper wystawił tym samym do sprzedaży 74 mieszkania w cenie od 285 tys. do 843 tys.

Autor: Housemarket.pl 04 marca 2021 09:03

Najnowsze „dziecko” Victorii Dom to 5-kondygnacyjny budynek, w którym oferowane są funkcjonalne mieszkania od 27 m2 do 88 m2 z ogródkami (lokale na parterze), balkonami lub tarasami oraz naziemne i podziemne miejsca parkingowe.

– Klienci przy wyborze mieszkania kierują się przede wszystkim ceną, lokalizacją i funkcjonalnością zaprojektowanych mieszkań. Te oczekiwania potraktowaliśmy priorytetowo już w fazie projektowania. To atuty naszej najnowszej inwestycji – mówi Anna Krystecka, dyrektor marketingu Victorii Dom. W najnowszym raporcie „Rynek mieszkaniowy w Warszawie - IVQ 2020” analitycy portalu RynekPierwotny.pl wskazują, że na Ochocie średnie ceny mieszkań w IV kw. 2020 r. wzrosły do 14 299 zł za mkw. – W sąsiadującym Miasteczku Nova Ochota 6 cena jest znacznie atrakcyjniejsza i wynosi od 8900 zł za mkw. – informuje Anna Krystecka. I dodaje, że w Miasteczku funkcjonalne oraz kompaktowe mieszkania spełniają oczekiwania zarówno singli, jak i rodzin. Lokalizacja inwestycji zapewnia jednocześnie bliskość tego wszystkiego, co wzmacnia ochotę na życie. Nowoczesne publiczne przedszkole i plac zabaw z atrakcjami dla najmłodszych to klucz do bezstresowej aktywności zawodowej dla małżeństw z małymi dziećmi. Z kolei osiedlowe sklepy oraz lokale usługowe, w tym m.in. kawiarnie oraz miejsca do uprawiania sportu i relaksu to „niezbędnik” wszystkich osób aktywnych. – Mieszkanie to nadal dobra inwestycja. Analitycy liczą, że za zakupione teraz nowe mieszkanie w stolicy możemy w ciągu 6 lat liczyć na zysk w wysokości ok. 1/3 obecnej wartości – zaznacza Anna Krystecka.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jednym z ważnych efektów ograniczeń związanych z pandemią jest spektakularne odejście od zamykania się w czterech ścianach własnego „M”.

– Nasze doświadczenia z 2020 r. wskazują, że większym zainteresowaniem klientów cieszą się mieszkania z przydomowym ogródkiem lub większym tarasem. Klienci zwracają większą uwagę na układ pomieszczeń i ich funkcjonalność. Przy wyborze lokalizacji znacznie częściej padają także pytania o bliskość terenów zielonych – mówi Anna Krystecka.

W Miasteczku Nova Ochota, między budynkami zaprojektowano funkcjonalne skwerki, a centralnym punktem jest placyk z fontanną, kortem tenisowycm, placem zabaw. Atutem osiedla jest też bliskość parków Szczęśliwickiego i Cietrzewia – miejsc idealnych dla osób uwielbiających jogging lub spacery.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych