Miasto Moje na warszawskiej Białołęce rozrasta się

Ronson zakończył kolejny, czwarty etap, swojego sztandarowego projektu - Miasto Moje. Obecnie trwają odbiory mieszkań.

Autor: housemarket.pl 01 grudnia 2021 18:06

  • Do sprzedaży trafiła już szeroka pula mieszkań z 11 budynku Miasto Moje, realizowanego w ramach VI etapu inwestycji.
  • Ceny mieszkań zaczynają się tam od 288 tysięcy złotych.

- W 4. etapie projektu, który został już zakończony i gdzie trwają odbiory, sprzedaliśmy niemal wszystkie mieszkania – mówi Andrzej Gutowski, wiceprezes, dyrektor sprzedaży Ronson.

Miasto Moje to jeden z największych i najbardziej popularnych projektów w portfolio dewelopera. Osiedle zostało zaprojektowane jako samowystarczalne, co oznacza, że w najbliższym sąsiedztwie znajduje się szeroka baza infrastrukturalna – handlowa, usługowa i edukacyjna.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

CZYTAJ TEŻ: MIASTO MOJE JESZCZE WIĘKSZE

Ważną grupą klientów są w tej inwestycji rodziny z dziećmi. Z myślą o nich Ronson zaprojektował przestrzeń wspólną.

- Przy projektowaniu osiedla dla rodzin, zwracamy szczególną uwagę, by dostępna była odpowiednia ilość usług, przyjazna architektura, ekologiczne rozwiązania, a przede wszystkim przestrzeń do aktywności i integracji . W inwestycji Miasto Moje tę rolę spełnia Pasaż Wisła, podzielony na zatoki zabawy, relaksu, aktywności i kultury – mówi Karolina Bronszewska, członek zarządu, dyrektor marketingu i innowacji Ronson Development.

Wraz z oddaniem do użytkowania 4. etapu inwestycji, zakończyliśmy także ostatni etap budowy Pasażu, gdzie powstały plac zabaw w kształcie Statku Pirackiego oraz plac piknikowy.

Inwestycja Miasto Moje została zgłoszona do programu Karta Dużej Rodziny, dzięki czemu rodziny z trójką i więcej dzieci nie ponoszą kosztów podpisania aktu notarialnego przy umowie deweloperskiej.

Białołęka to jedna z najprężniej rozwijających się warszawskich dzielnic. Według Raportu JLL, podsumowującego III kwartał 2021 roku, Białołęka jest drugą co do wielkości dzielnicą, z największą liczbą mieszkań wprowadzonych do sprzedaży w III kwartale 2021 roku – 865. Niezmiennie też jest dzielnicą z największą liczbą mieszkań w ofercie (1 884).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych