Miasto Moje stawia na MdM

Ronson Development sprzedał już 40 proc. z 205 lokali oferowanych w ramach pierwszego etapu osiedla Miasto Moje na warszawskiej Białołęce. Klienci mogą obecnie skorzystać ze specjalnej oferty „U nas nadal MdM”. Wystarczy zaledwie 3 tys. zł wkładu własnego, by podpisać z deweloperem umowę na zakup mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 31 maja 2017 10:45

Budowa pierwszego etapu osiedla Miasto Moje, złożonego z dwóch budynków wielorodzinnych, liczących łącznie 205 lokali, w tym 191 mieszkań oraz 14 lokali użytkowych, idzie pełną parą. Za około miesiąc na budowie zawiśnie symboliczna wiecha, oznaczająca zakończenie prac konstrukcyjnych i osiągnięcie docelowej wysokości budynków.

– Wraz z postępem prac budowlanych postępuje również sprzedaż mieszkań. Sprzedaliśmy już 40 proc. lokali z 205 oferowanych w pierwszym etapie. Dużą część naszych klientów w tym projekcie stanowią osoby zainteresowane rządowymi dopłatami w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. I właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy specjalną ofertę „U nas nadal MdM”. Dzięki niej, klienci już teraz będą mogli podpisać umowę na zakup mieszkania i jednocześnie będą mieli szansę na skorzystanie ze środków z MdM na 2018 rok, które będą dostępne na początku przyszłego roku. Przy zawieraniu umowy, wystarczy zaledwie 3 000 zł wkładu własnego – powiedział Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rozwiązanie oferowane przez dewelopera pozwala klientom już teraz dokonać wyboru mieszkania z bogatej oferty lokali od jednopokojowych do trzypokojowych w metrażach od 29 do 75 mkw. Wniosek o kredyt hipoteczny z dopłatą do wkładu własnego z programu MdM klient może natomiast złożyć na początku przyszłego roku, gdy zostanie uruchomiona ostatnia pula środków z limitu na 2018 rok (pierwsza transza środków przewidzianych w programie MdM na przyszły rok została wyczerpana na początku kwietnia br.).

Klient nie ponosi przy tym praktycznie żadnego ryzyka. Wpłacany przy zawieraniu umowy wkład w wysokości 3 tys. zł zostanie mu zwrócony w sytuacji, gdy ostatecznie nie uzyska on kredytu z banku.

Doskonałą okazją do zapoznania się ze szczegółami oferty będzie dzień otwarty organizowany na osiedlu Miasto Moje już w najbliższą sobotę, 3 czerwca.

Osiedle Miasto Moje to największy i najbardziej kompleksowy projekt w historii Ronson Development. Docelowo będzie liczyć około 1500 mieszkań. Poza kompleksem budynków wielorodzinnych projekt zakłada stworzenie pełnej infrastruktury usługowo-rekreacyjnej o nazwie Pasaż Wisła. Złożą się na niego cztery zatoki: zabawy, kultury, aktywności i relaksu, gdzie mieszkańcy będą mogli skorzystać m.in. z siłowni plenerowej czy osiedlowego amfiteatru. W Pasażu Wisła znajdzie się również kilkanaście placów zabaw oraz specjalnie zaaranżowany plac miejski z fontanną. Stworzenie Pasażu Wisła to wkład Ronson Development w proces miastotwórczy tej części Białołęki.

Generalnym wykonawcą pierwszych dwóch etapów osiedla jest Hochtief Polska, a projekt architektoniczny przygotowała pracownia Archiplan. Zakończenie budowy pierwszego etapu zaplanowane jest na pierwszą połowę 2018 r. Ceny mieszkań zaczynają się od 5700 zł/mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych