Miasto Wola idzie jak burzaHouseMarket.pl - 12 kwietnia 2016 11:00


Realizowana przez Grupę Waryński i Dantex inwestycja mieszkaniowa przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli, cieszy się dużą popularnością wśród klientów.

Dotychczas swoich nabywców znalazły już wszystkie mieszkania dostępne w ramach pierwszej fazy projektu (budynek A), 81 proc. mieszkań w Budynku B i 40 proc. mieszkań w budynku C. Docelowo osiedle Miasto Wola zaoferuje ok. 820 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 48 tys. m kw.

Miasto Wola to nowoczesne osiedle zlokalizowane na Odolanach – w jednym z najdynamiczniej rozwijających się rejonów Warszawy – które zapewnia mieszkańcom prywatność, spokój i bezpieczeństwo, a także oferuje dostęp do doskonale rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej. Oprócz atrakcyjnej lokalizacji i wysokiej jakości wykończenia budynków, osiedle Miasto Wola wyróżniają również unikatowy, miejski układ przestrzenny oraz liczne udogodnienia dla mieszkańców.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wszystkie lokale realizowane w ramach projektu będą posiadały przestronne balkony, tarasy lub loggie, a mieszkania na parterze – ogródki. Ponadto, budynki kompleksu zostaną wyposażone w m.in. monitoring, recepcję, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe – zarówno naziemne, jak i te zlokalizowane w garażu podziemnym.

W pierwszej, zakończonej już fazie inwestycji, powstał charakterystyczny budynek w kształcie litery C, w którym znalazło się 112 funkcjonalnych mieszkań. Wszystkie mieszkania dostępne w ofercie tego etapu zostały sprzedane, a w rozpoczętej 15 stycznia br. procedurze odbioru lokali, klucze do swoich mieszkań otrzymało już ponad 80 klientów.

– Niewątpliwy sukces pierwszej fazy inwestycji Miasto Wola, w której już w momencie zakończenia budowy praktycznie wszystkie mieszkania były sprzedane, najlepiej obrazuje, że przygotowane przez nas osiedle trafiło w gusta osób poszukujących mieszkania na warszawskiej Woli – mówi Jarosław Jankowski, prezes zarządu Waryński SA Grupa Holdingowa.

Jego zdaniem klienci docenili atrakcyjną lokalizację, dostęp do rozbudowanej infrastruktury komunikacyjnej oraz przede wszystkim starannie dopasowaną ofertę mieszkań w atrakcyjnych cenach.

– Co dla nas niezwykle istotne, wysoką jakość i funkcjonalność przygotowanych przez nas lokali potwierdzają również opinie osób, które klucze do swoich mieszkań odebrały już na początku tego roku. Nie chcemy i nie zamierzamy na tym poprzestawać. Stale rozbudowujemy naszą ofertę i dostosowujemy ją do zmieniających się oczekiwań klientów. Jesteśmy przekonani, że także kolejne fazy Miasta Wola okażą się dużym sukcesem, o czym już teraz mogą świadczyć wyniki sprzedaży – twierdzi Jarosław Jankowski, prezes zarządu Waryński SA Grupa Holdingowa.

W drugiej fazie Miasta Wola, podobnie jak w pierwszym etapie, realizowany jest budynek w kształcie litery C, w którym znajdzie się 113 mieszkań. 28 stycznia br. odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na tej fazie projektu, a obecnie prowadzone są prace elewacyjne i montaż okien oraz prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Oddanie obiektu, w którym swoich nabywców znalazło już ponad 80 proc. mieszkań, zaplanowano na IV kw. 2016 r.

Z kolei, w trzeciej fazie inwestycji – dotychczas największej, powstaną 132 funkcjonalne lokale, które zostały wprowadzone do oferty pod koniec ubiegłego roku. Mimo krótkiego okresu od momentu rozpoczęcia sprzedaży, Grupa Waryński i Dantex sprzedały już około 40 proc. mieszkań.

Projekt architektoniczny Miasta Wola przygotowała pracownia 4AM Architekci. Docelowo na działce o powierzchni około 34 tys. mkw. przy ul. Jana Kazimierza powstanie nowoczesny kompleks, składający się z budynków mieszkalnych liczących od sześciu do dziewięciu kondygnacji, w których znajdzie się ok. 820 mieszkań. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji wyniesie ok. 48 tys. m kw.