Miasto Wola nadal w rękach UnibepuHouseMarket.pl - 24 marca 2016 09:34


Firmy - Waryński i Dantex wybrały generalnego wykonawcę budynku C trzeciego etapu stołecznego osiedla Miasto Wola. Podobnie jak w pierwszych dwóch etapach obiekt realizowany będzie przez firmę Unibep.


Osiedle Miasto Wola wykorzystuje zalety zabudowy kwartałowej, o czytelnej strukturze przestrzennej: od prywatnych podwórek, poprzez kameralne i zielone alejki spacerowe do skwerów miejskich, publicznych parków, deptaków i ulic.

W pierwszym etapie przewidziano kameralny budynek o podwyższonym standardzie z dziedzińcem otwartym na południowy-wschód. Od strony dziedzińca znajduje się strefa wejściowa z pawilonem recepcyjnym, pomieszczeniem wózkowni i rowerowni.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek w kształcie litery C ma wysokość od trzech do dziewięciu pięter, czego wynikiem jest swoisty układ tarasowy. W budynku rozlokowanych jest 112 mieszkań – od kawalerek do czteropokojowych. Na ostatnich kondygnacjach znajdują się komfortowe apartamenty z dużymi tarasami. Miejsca parkingowe i komórki lokatorskie zlokalizowane są w garażu podziemnym.

Budowa pierwszego etapu inwestycji rozpoczęła się w lipcu 2014 roku. W grudniu 2015 roku budynek uzyskał pozwolenie na użytkowanie.

W drugim etapie zaplanowano sześciopiętrowy budynek nawiązujący architekturą i wykończeniem do poprzedniego etapu. Dziedziniec ze starannie zaprojektowaną zielenią otwiera się w kierunku wschodnim. Nabywcy mieszkań w tym etapie także będą mieli możliwość korzystania z rowerowni i wózkowni zlokalizowanej w pawilonie recepcyjnym.

W trzecim etapie deweloper planuje budynek zlokalizowany w pierwszej linii zabudowy od ul. Jana Kazimierza. Podobnie jak poprzednie etapy będzie miał kształt litery U, dziedziniec otwarty na wschód i wejście przez recepcję. Planowane ukończenie budowy to czwarty kwartał 2017 roku.