Miasto Wola. Najbardziej kameralna część osiedla już w sprzedaży

Grupa Waryński i Dantex wprowadziły do sprzedaży kolejną fazę projektu Miasto Wola, powstającego przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli.

Autor: HouseMarket.pl 17 sierpnia 2016 08:58

W budynku D powstanie 89 mieszkań o powierzchni od 32 do 106 mkw., a także 107 miejsc parkingowych, zlokalizowanych w dwupoziomowym garażu podziemnym. Rozpoczęcie prac budowlanych tej fazy projektu zaplanowano na wrzesień br.

Miasto Wola to kameralne i kaskadowe budynki

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Unikalny miejski charakter, kameralność oraz kaskadowość budynków, to elementy wyróżniające inwestycję Miasto Wola. Docelowo w ramach projektu realizowanego przez grupę Waryński i Dantex powstanie nowoczesny kompleks na ok. 820 mieszkań.

Czwarta faza inwestycji zlokalizowanej przy ul. Jana Kazimierza obejmuje powstanie kameralnego budynku, w którym znajdzie się 89 mieszkań, w tym funkcjonalne kawalerki, mieszkania dwupokojowe oraz najbardziej poszukiwane lokale trzypokojowe i czteropokojowe. W tej części projektu znajdzie się również jeden pięciopokojowy apartament, zaplanowany na najwyższej kondygnacji budynku.

Czwarta faza inwestycji Miasto Wola jest jak na razie najbardziej kameralną odsłoną całego projektu. - Nowy budynek, podobnie jak pozostałe w ramach osiedla, będzie wyróżniała charakterystyczna, kaskadowa bryła. Od momentu, w którym kilka lat temu rozpoczęliśmy pierwsze prace przy ul. Jana Kazimierza, nasza inwestycja zbudowała swoją markę i jest bardzo chętnie wybierana przez klientów. Już na etapie przedsprzedaży zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie mieszkaniami w najnowszej fazie Miasta Wola – podkreśla Mirosław Łoziński, prezes zarządu grupy Waryński.

Najbardziej popularne metraże

Wśród mieszkań, które trafiły do sprzedaży w ramach czwartej fazy inwestycji Miasto Wola znajdują się lokale o następujących metrażach: cztery mieszkania jednopokojowe (32,94 mkw.), 37 lokali dwupokojowych (35 - 53 mkw.), 31 układów trzypokojowych (48 - 73 mkw.), 16 lokali czteropokojowych (74 - 90 mkw.) i jednek pięciopokojowy apartament o metrażu 106 mkw.

Ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się od ok. 6525 zł brutto. Wszystkie lokale będą posiadały przestronne balkony, tarasy lub loggie, a mieszkania na parterze – ogródki. Budynek zostanie wyposażony w liczne udogodnienia m.in. monitoring, recepcję, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe – zarówno naziemne, jak i te zlokalizowane w garażu podziemnym. Dotychczas swoich nabywców znalazło już blisko 30 proc. lokali dostępnych w czwartej fazie Miasta Wola.

– Sprzedaż mieszkań w ramach trzech pierwszych etapów Miasta Wola pokazała, że kierunek w którym zmierzamy jest bardzo dobry, a przygotowywane przez nas lokale spełniają oczekiwania osób, które właśnie z warszawską Wolą wiążą swoją przyszłość. Analiza zgromadzonych danych sprzedażowych i opinii klientów, pozwoliła nam na określenie, jakiego typu mieszkania są obecnie najbardziej pożądane. Dlatego czwarty etap Miasta Wola zdominowały układy dwupokojowe i trzypokojowe. Jednak w naszej ofercie nie zabrakło popularnych kawalerek, a także przestronnych apartamentów dla najbardziej wymagających – dodaje Marek Roefler, prezes zarządu spółki Dantex.

Aktualnie, w sprzedaży oprócz budynku D, znajdują się również mieszkania realizowane w ramach drugiej i trzeciej fazy Miasta Wola. W drugiej fazie, której zakończenie zaplanowano na wrzesień br. pozostały dostępne zaledwie trzy lokale. Z kolei, w trzeciej odsłonie inwestycji – dotychczas największej, powstaną 132 mieszkania, z których nabywców znalazło już ponad 65 proc. Docelowo, w ramach całego projektu powstanie ok. 820 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 48 tys. mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych