Miasto Wola. Piąta faza już w sprzedaży

Grupa Waryński i Dantex rozpoczęły sprzedaż kolejnej fazy inwestycji Miasto Wola, realizowanej przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. W ramach piątego etapu powstaną dwa siedmiokondygnacyjne budynki (H i I), w których znajdzie się 151 mieszkań o powierzchni od 24 do 76 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 14 listopada 2016 10:54

Dodatkowo, w tym etapie Miasta Wola zaplanowano także pięć lokali usługowych oraz 158 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Rozpoczęcie prac budowlanych przewidziano na drugi kwartał 2017 r.

Unikatowy, miejski układ

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Miasto Wola to nowoczesne osiedle zlokalizowane na warszawskich Odolanach, które zapewnia mieszkańcom prywatność, spokój i bezpieczeństwo, a także oferuje dostęp do doskonale rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej. Oprócz atrakcyjnej lokalizacji i wysokiej jakości wykończenia budynków, osiedle Miasto Wola wyróżniają również unikatowy, miejski układ przestrzenny oraz liczne udogodnienia dla mieszkańców.

Wszystkie lokale realizowane w ramach projektu będą posiadały przestronne balkony, tarasy lub loggie, a mieszkania na parterze – ogródki. Ponadto, budynki zostaną wyposażone m.in. w monitoring, recepcję oraz miejsca parkingowe, zarówno dla samochodów, jak i te dla rowerzystów.

– Miasto Wola to zdecydowanie więcej niż tradycyjne osiedle mieszkaniowe. Na terenach, które przez lata kojarzone były wyłącznie z działalnością przemysłową, wspólnie z naszym partnerem, realizujemy koncepcję osiedla, oferującego nie tylko komfortowe warunki do zamieszkania, lecz także spędzania wolnego czasu i rekreacji. Sprzyja temu m.in. unikalny miejski charakter projektu, którego istotnym elementem są zaaranżowane na osiedlu wewnętrzne uliczki. Dotychczasowe wyniki sprzedaży oraz utrzymujące się na wysokim poziomie zainteresowanie klientów pokazują, że z naszą koncepcją trafiliśmy w gusta osób poszukujących mieszkania właśnie w tym rejonie Warszawy. Jesteśmy przekonani, że również piąta faza Miasta Wola spotka się z bardzo optymistycznym przyjęciem – powiedział Mirosław Łoziński, prezes zarządu Waryński Grupa Holdingowa.

Dwa kaskadowe budynki

Piąta faza inwestycji obejmuje realizację dwóch kaskadowych budynków, z których jeden został zaprojektowany na planie litery L (budynek H), a drugi na planie litery U (budynek I). Dzięki przemyślanemu układowi architektonicznemu, pomiędzy obiektami powstanie wewnętrzny plac z zieloną strefą rekreacyjną i licznymi elementami małej architektury – m.in. miejskimi meblami w postaci kubików.

W siedmiokondygnacyjnych budynkach, znajdzie się łącznie 151 mieszkań o powierzchni od 24 do 74 mkw. W ofercie tej fazy Miasta Wola nie zabraknie funkcjonalnych kawalerek, mieszkań dwupokojowych oraz najczęściej poszukiwanych lokali trzypokojowych i czteropokojowych. Ponadto, na ostatnich kondygnacjach obu budynków, poprzez wykorzystanie motywu kaskadowości, zaprojektowano przestronne tarasy, stanowiące element dodatkowo wzbogacający ofertę największych z mieszkań. Ceny za mkw. lokali w piątej fazie Miasta Wola rozpoczynają się od 6737 zł brutto.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych