Między Mostami od FB Antczak na półmetku

77 mieszkań powstaje w Kaliszu przy ul. Garncarskiej w ramach kameralnego osiedla Między Mostami. Zaawansowanie budowy przekroczyło poziom 50 proc. Inwestorem i generalnym wykonawcą jest FB Antczak.

Autor: housemarket.pl 10 sierpnia 2021 13:53

Osiedle Między Mostami jest położone w samym sercu Kalisza - w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bernardyńskiego i Parku Miejskiego. W ramach inwestycji powstają dwa 5-kondygnacyjne budynki z windami oraz niski budynek garażowy. Mieszkania będą mieć zróżnicowaną powierzchnię - od 29 do 96 m kw. Cały teren inwestycji zostanie ozdobiony zielenią, a przydomowe ogródki pozwolą mieszkańcom jeszcze więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu.

CZYTAJ TEŻ: RUSZA SPRZEDAŻ INWESTYCJI MIĘDZY MOSTAMI

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Cieszę się, że prace przy realizacji inwestycji Między Mostami postępują w sprawnym tempie. Budujemy nowoczesne, pięknie zaprojektowane osiedle, które idealnie wkomponuje się w okoliczną przyrodę, a jednocześnie będzie się wyróżniać niebanalną architekturą, wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów oraz komfortowym układem przestrzennym. To oferta dla osób, które cenią miejskie życie, a jednocześnie chcą aktywnie spędzać czas wolny w naturalnym otoczeniu zieleni. Osiedle Między Mostami wpisuje się w naszą 40-letnią tradycję odpowiedzialnego, nastawionego na jakość budownictwa mieszkaniowego – deklaruje Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Osiedle Między Mostami zostało zaprojektowane przez znaną pracownię MODOarchitektura, która wraz z FB Antczak uhonorowana została w ostatnim czasie nagrodą Property Design Award za projekt hotelu Hampton by Hilton Kalisz & Calisia One. Budynki o łącznej powierzchni użytkowej niemal 4 tys. m kw. zostaną oddane do użytkowania w pierwszej połowie 2022 roku. Dla wszystkich mieszkań przewidziane są miejsca parkingowe.

.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych