Mierzeja Park w Sztutowie. Mieszkania na Żuławach Wiślanych

Mierzeja Park składa się z 20 trzykondygnacyjnych budynków w otulinie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana, stanowiącego północny skraj Żuław Wiślanych. Obecnie Mierzeja Development realizuje drugi etap inwestycji. Firma wkrótce rozpocznie sprzedaż budowanych apartamentów.

Autor: HouseMarket.pl 13 lutego 2017 14:07

W pierwszym i drugim etapie inwestycji jeden segment składa się z trzech budynków. Znajdują się w nich kawalerki i układy dwupokojowe o powierzchni od 28 mkw. do 48 mkw. Trzykondygnacyjny obiekt ma skośny dach i nie jest podpiwniczony. Na terenie inwestycji dostępne są miejsca postojowe.

Przy sprzedaży deweloper oferuje odrębną własność lokalu mieszkalnego wraz z przynależnym udziałem w częściach wspólnych. Każdy budynek usytuowany jest na odrębnej działce.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mierzeja Development stawia na ekologiczne innowacje. Firma wykorzystuje energię odnawialną, która daje przyjemne ciepło zimą i chłód latem. Wykorzystywane instalacje geotermalne pracują przy minimalnym nakładzie energii elektrycznej. Zastosowane wysokosprawne pompy z każdego kilowata dostarczonej do nich energii elektrycznej produkują ok. 4 kW mocy grzewczej i ok. 3kW chłodu.

Aby móc utrzymać wydajność na wysokim poziomie, poza pozyskaniem ciepła ze źródła o wysokiej temperaturze, zasilany jest system ogrzewania niskotemperaturowego (ogrzewanie podłogowe). Poprzez termostat zainstalowany w lokalu mieszkalnym właściciel włącza/wyłącza siłowniczek (motorek) zlokalizowany w szachtach na klatkach schodowych, który otwiera/zamyka dopływ energii do lokalu.

Kompleks Mierzeja Park to inwestycja realizowana w nadmorskiej miejscowości Sztutowo, usytuowanej we wschodniej części województwa pomorskiego, w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana, oddzielającego Zalew Wiślany od otwartych wód Zatoki Morza Bałtyckiego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych