Mieszkania Modra skuszą miłośników sportu

Zrealizowana przez Fundusz Mieszkaniowo-Handlowy inwestycja przy ulicy Modrej 78 w Szczecinie to budynek dwukondygnacyjny w eleganckiej i nowoczesnej formie, w którym znajdować się będzie 10 mieszkań o najbardziej poszukiwanych metrażach: 36, 48 mkw. oraz 59 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 04 listopada 2016 13:14

Mieszkania Modra to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą mieszkać blisko centrum miasta jednocześnie cenią sobie kameralną atmosferę oraz możliwość spędzania aktywnie czasu wśród przyrody.

Projekt zakłada budynek dwukondygnacyjny w eleganckiej i nowoczesnej formie wyposażony w elektryczne rolety antywłamaniowe, w którym znajdować się będzie 10 mieszkań o najbardziej popularnych i poszukiwanych metrażach - 36, 48 mkw. oraz 59 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokale na piętrze posiadać będą wygodne balkony, a te na parterze - ogródki z tarasami. Wychodząc naprzeciw trendom aranżacyjnym w każdym mieszkaniu będzie istniała możliwość zamontowania kominka.

Dodatkowo w cenie zakupionej nieruchomości zawierać się będzie jedno miejsce parkingowe. Osiedle znajduje się w sąsiedztwie obiektu Bene Sport Centrum, budynku mieszkalnego z wydzielonymi ogródkami, ogródków działkowych oraz Miejskiego Centrum Sportowo - Rekreacyjnego, które posiada boisko do piłki nożnej, wielofunkcyjne i plac zabaw dla najmłodszych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych