Mieszkania na wynajem w Polsce cieszą się dużym popytem

Popyt na usługi typu domy seniora czy mieszkania na wynajem jest w Polsce duży, dlatego takie projekty bez trudu znajdują klientów - uważa Maciej Dyjas, Co-Managing Partner, Griffin Real Estate, prelegent Property Forum 2016.

Property News

Autor: Propertynews.pl 26 września 2016 16:33

Prywatne akademiki, domy seniora czy mieszkania na wynajem to nowa forma inwestycji w Polsce, ale nic nowego na dojrzałych rynkach.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Na rynku jest dużo pieniędzy, inwestorzy szukają więc innych możliwości lokowania kapitału – dodaje Maciej Dyjas.

Popyt na usługi typu domy seniora czy mieszkania na wynajem jest w Polsce duży, dlatego takie projekty bez trudu znajdują klientów.

- Widzimy to po naszych przedsięwzięciach. Co chwilę zgłaszają się do nas inwestorzy, którzy chcieliby wziąć udział w projektach związanych czy to z akademikami czy mieszkaniami na wynajem – wyjaśnia.

Grfiifn Real Estate ma wiele rodzajów działalności. Jaki kierunek obierze?

- Poprzez Echo Investment będziemy nadal starać się być największym i najlepszym deweloperem w Polsce – we wszystkich trzech segmentach, czyli biurach, handlu i w sektorze mieszkaniowym – zapowiada Maciej Dyjas.- Jeśli chodzi o Echo Polska Properties, będziemy powiększać tę platformę, ze szczególnym naciskiem na segment handlowy - dodaje.

- Najaktywniej inwestujemy w mieszkania na wynajem. Nasz cel to 4-6 tys. apartamentów w ciągu 3-5 lat. W budowie jest 3 tys., które trafią na rynek w ciągu dwóch lat - zapowiada Maciej Dyjas.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych