Mieszkania osiedla Nowy Horyzont z bonusemHouseMarket.pl - 23 października 2015 11:39


Grupa Deweloperska Geo przygotowała specjalną ofertę dla poszukujących własnego „M” we Wrocławiu. W inwestycji Nowy Horyzont ceny wybranych lokali rozpoczynają się od 4280 zł/mkw.

Nowy Horyzont to kameralne osiedle, położone w północno-zachodniej części Wrocławia przy ulicy Łomnickiej. Docelowo tworzyć go będzie pięć budynków wielorodzinnych. Mieszkania objęte promocją to ostatnie 9 lokali w budynku A3. Jest to obiekt zrealizowany w II etapie inwestycji, w pełni gotowy do zamieszkania. Ceny w ofercie specjalnej rozpoczynają się już od 4280 zł/mkw. Przy zakupie mieszkania w ramach tej oferty, klientom przysługuje miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Wśród wolnych lokali znajdują się jeszcze dwupokojowe mieszkania o powierzchni 47-57 mkw. oraz większe, 4-pokojowe o metrażu ok. 82-87 mkw., które stwarzają wręcz nieograniczone możliwości aranżacji wedle własnych potrzeb.

- Nowy Horyzont to inwestycja objęta programem MdM, co stanowi dodatkowy atut. Wprowadzone zmiany, a więc zwiększona kwota dofinansowania i maksymalnej powierzchni, według której można liczyć dopłatę, działają na korzyść Klientów. Obecnie możliwe jest uzyskanie dopłaty sięgającej nawet 90 tys. zł – wyjaśnia Marcin Zaremba-Śmietański, główny analityk, członek zarządu operacyjnego w Grupie Deweloperskiej GEO. - Osiedle Nowy Horyzont to idealne rozwiązanie dla dużych rodzin, z dwójką lub większą gromadką dzieci – dodaje.

Każdy lokal posiada balkon lub taras. Ponadto mieszkania wyposażono w termostaty. Każde z nich ma też indywidualnie opomiarowanie pozostałych mediów.