Mieszkania premium i2 na ostatniej prostej

i2 Development kończy ostatnie prace na osiedlu wokół zabytkowego schronu we Wrocławiu. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się już jesienią br.

Autor: HouseMarket.pl 20 sierpnia 2015 14:14

Luksusowy kompleks mieszkalny The Avenue powstaje na pograniczu dwóch prestiżowych wrocławskich osiedli: Biskupina i Sępolna. Dwukondygnacyjny budynek składa się z lokali o funkcjonalnych układach oraz zróżnicowanych powierzchniach: od 23-metrowych kawalerek przez ustawne mieszkania 2- i 3-pokojowe, aż do przestronnych 4-pokojowych mieszkań, których metraż sięga 134 metrów kwadratowych.

Deweloper nie zamknął inwestycji w czterech ścianach – przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się otoczeniem z przynależnych do każdego lokalu balkonu loggii lub prywatnego ogrodu. W sprzedaży zostało tylko 9 mieszkań (ok. 20 proc. całości inwestycji – liczba mieszkań ogółem: 35), a aż 7 z nich jest już zarezerwowanych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Luksusowa inwestycja The Avenue jest składową nowoczesnych rozwiązań architektoniczno-budowlanych z klasyczną estetyką. Przy projektowaniu kierowaliśmy się tym, aby zachować spójność zabudowy. Sępolno i Biskupin to wyjątkowe miejsca dla miasta – osiedle dwukondygnacyjnych domów szeregowych zostało wybudowane na początku XX wieku. Podobny nastrój chcieliśmy przelać w ściany The Avenue – stąd wnętrza zaprojektowane z dużą dbałością o szczegóły. Tuż obok znajduje się zabytkowy XIX-wieczny Schron Piechoty, którego elewację odświeżamy, aby cieszył estetyką przyszłych mieszkańców. Planujemy też wstawienie tablicy pamiątkowej z informacją na temat obiektu – mówi Marcin Misztal, wiceprezes zarządu i2 Development.

W przestrzeń wspólną budynku wkomponowane zostały prace wrocławskich artystów – podkreślają one nietuzinkowy charakter inwestycji. Szlachetne materiały wykończeniowe skomponowano z surową cegłą pozostawioną na wewnętrznych ścianach budynku. Celem takiego działania było podkreślenie powiązania inwestycji z zabytkowymi dzielnicami.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych