Mieszkania przy Kałuszyńskiej powstają w postindustrialnym otoczeniu

Grupa Inwest do końca drugiego kwartału 2016 r. podpisała siedem umów deweloperskich na lokale mieszkalne przy ul. Kałuszyńskiej 1 w Warszawie. Planowany termin zakończenia inwestycji to czwarty kwartał 2016 r.

 

Autor: HouseMarket.pl 12 sierpnia 2016 13:11

Inwestycja Kałuszyńska to kameralny budynek w otoczeniu modnej postindustrialnej zabudowy. W inwestycji zaplanowano 24 mieszkania o metrażu od 27 mkw. do 70 mkw. Lokale od jednopokojowych po czteropokojowe zlokalizowane są na sześciu kondygnacjach naziemnych. Na parterze przewidziano jeden lokal mieszkalny z własnym ogródkiem oraz jeden usługowy o powierzchni 56 mkw.

Do dyspozycji wszystkich mieszkańców pozostanie teren zielony na tyłach budynku do samodzielnego zagospodarowania.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zasilanie budynku w wodę, prąd i gaz zapewnią sieci miejskie. Potrzeby C.O i C.W. zapewni własna kotłownia gazowa. Dla wygody mieszkańców w budynku zainstalowana będzie nowoczesna winda zjeżdżająca także do garażu podziemnego.

Miejsca parkingowe znajdą się na platformach parkingowych w garażu podziemnym. Na kondygnacji podziemnej oraz na poziomie parteru przewidziano również rodzinne stanowiska postojowe na dwa samochody.

Budynek zostanie wyposażony w monitoring zewnętrzny. Zaletą będzie estetyczna i efektowna elewacja budynku w duchu architektonicznego modernizmu, wykończona tynkiem mineralnym i fragmentarycznie okładziną z płytek elewacyjnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych