Mieszkania przy Kordeckiego 45 z nowymi lokatorami

Grupa Inwest do końca drugiego kwartału 2016 r. podpisała dziewięć umów deweloperskich na lokale mieszkalne oraz jedną przedwstępną na lokal usługowy w warszawskiej inwestycji przy ul. Kordeckiego 45.

Autor: HouseMarket.pl 12 sierpnia 2016 12:56

Czteropiętrowy budynek o modernistycznym charakterze oferować będzie 17 mieszkań o metrażu od 27 mkw. do 70 mkw. Na parterze budynku przewidziano lokal usługowy, a w podziemiach wielostanowiskowy garaż, w którym znajdą się też komórki lokatorskie.

Elewacja budynku wykończona zostanie tynkiem mineralnym i fragmentarycznie okładziną z płytek elewacyjnych. Zasilanie budynku w wodę, prąd i ogrzewanie zapewnią sieci miejskie. Obiekt zostanie ogrodzony i wyposażony w monitoring zewnętrzny. Termin zakończenia inwestycji przewidziano na wrzesień 2016 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W promieniu 1,5 km od lokalizacji inwestycji mieści się kilka przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Dogodny dojazd do centrum miasta zapewniają tramwaje, autobusy oraz mający wkrótce powstać II odcinek wschodni nowej linii metra z przystankiem na Rondzie Wiatraczna.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych