Mieszkania przy Parku Zaczarowanej Dorożki od HSD InwestycjeHouseMarket.pl - 11 lipca 2016 16:54


HSD Inwestycje wybuduje 34 mieszkania i jeden lokal użytkowy w kameralnym budynku przy ul. Dominikanów w Krakowie. Ulica sąsiaduje bezpośrednio z Parkiem Zaczarowanej Dorożki.


Mieszkania znajdą się w czteropiętrowym budynku o podwyższonym standardzie, z dużymi przeszkleniami. Lokale wyposażone zostaną dodatkowo w przestronne balkony i tarasy. Dostępne są metraże od 30,31 mkw. do 94,59 mkw. Ceny wahają się w granicach od 5600 do 7100 za metr kwadratowy.

W garażu podziemnym znajdują się komórki lokatorskie i 42 miejsca parkingowe. Wszystkie kondygnacje zostaną połączone nowoczesną windą. Teren wokół budynku będzie ogrodzony i atrakcyjnie zagospodarowany. Deweloper przygotuje instalację pod monitoring.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W okolicy ulicy Dominikanów mieszczą się lokalne sklepy, duże markety a także restauracje, apteka, czy urząd pocztowy. Lokalizacja ta jest również związana z udogodnieniami dla rodzin – w pobliżu inwestycji znajduje się również wiele instytucji edukacyjnych, takich jak przedszkola czy szkoły podstawowe.

Dużym atutem jest także bliskość uczelni wyższych – mieszkańcy budynków usytuowanych przy ul. Dominikanów mogą cieszyć się wyjątkowo dobrym dojazdem na Uniwersytet Rolniczy, Politechnikę Krakowską oraz Uniwersytet Ekonomiczny. Warto również wspomnieć o bliskości centrum biurowych – Astris, Quatro, O3, Vinci –stoją w odległości około 1,5 kilometra od inwestycji.

Ulica Dominikanów jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Dużą zaletą inwestycji jest również bliskość trasy nr 7, która umożliwia szybki wyjazd z Krakowa w kierunku Kielc i Warszawy.

Planowany termin rozpoczęcia inwestycji to pierwszy kwartał 2017 r., a jej zakończenia - trzeci kwartał 2018 roku.