Mieszkania przy Stalowej 27 sprzedane niemal w całościHousemarket.pl - 31 grudnia 2020 16:17


"Stalowa 27”, której głównym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo SA, zostanie oddana do użytku w stanie deweloperskim zgodnie z planem wiosną 2021 roku. Na kilka miesięcy przed tym terminem w puli mieszkań dostępnych do sprzedaży zostało zaledwie 5 lokali.

„Stalowa 27” to druga po Villa Sadybie inwestycja Eiffage Immobilier Polska w Warszawie. Budynek powstaje w sercu dzielnicy Praga-Północ, w pobliżu dwóch stacji II linii metra: „Dworzec Wileński” i „Szwedzka”. Ta nowoczesna kamienica mieści 56 mieszkań – jedno i dwupokojowych o powierzchni od 28 do 58 mkw. Na najwyższej, cofniętej kondygnacji znajdują się cztery dwupoziomowe apartamenty. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub loggię, zaś apartamenty wyposażono w tarasy. Na parterze kamienicy zaplanowano miejsce na lokal usługowy o powierzchni 25 mkw.

Deweloper zadbał też o zieleń wokół inwestycji. Wewnętrzną część kamienicy wypełni zielone patio, a lokatorzy mieszkań na parterze będą mogli korzystać z wydzielonych prywatnych ogródków. W budynku zaprojektowano również przestrzeń do przechowywania rowerów i wózków. Kamienica w całości przystosowana będzie dla osób niepełnosprawnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Aktualnie do dyspozycji kupujących pozostaje 5 ostatnich mieszkań o powierzchni od 40 do 58 mkw.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią dewelopera, wkrótce na elewacji budynku swoje miejsce znajdzie symboliczny dla Nowej Pragi znak „Kocham Pragę” autorstwa Tomasza Biernata. To ukłon wobec oczekiwań społeczności lokalnej i gest podkreślający szacunek zarówno dla otoczenia, jak i wyjątkowej historii i klimatu miejsca.