Mieszkania przy Tarnobrzeskiej w typie małej kamienicyHouseMarket.pl - 16 maja 2016 15:04


Grupa Inwest rozpoczęła sprzedaż mieszkań przy ulicy Tarnobrzeskiej 3 na warszawskim Gocławiu. Deweloper planuje zakończyć inwestycję w marcu 2017 r.


Projekt zakłada powstanie kameralnego, ośmiolokalowego budynku wielorodzinnego w otoczeniu Rezerwatu Przyrody Olszynka Grochowska oraz Parku im. płk. Jana Szypowskiego Leśnika.

Trzypiętrowy budynek w typie małej kamienicy pomieści lokale mieszkalne w rozkładzie od 36 mkw.  do 60 mkw. po dwa lub trzy lokale na każdej z kondygnacji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Miejsca parkingowe znajdować się będą na platformach parkingowych zlokalizowanych w garażach na poziomie parteru. Dla wygody mieszkańców w budynku zainstalowana będzie nowoczesna winda. Zaletą będzie efektowna elewacja budynku w duchu architektonicznego strukturalizmu, wykończona tynkiem mineralnym i fragmentarycznie okładziną z płytek elewacyjnych. Teren zostanie ogrodzony i wyposażony w monitoring.

Inwestycja położona jest w odległości nieprzekraczającej 1 km od głównych arterii komunikacyjnych dzielnicy, jakimi jest ulica Grochowska oraz Rondo Marsa. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i pętla tramwajowa, która prowadzi przez większość głównych ulic Pragi Południe w kierunku centrum miasta.