Mieszkania tuż przy dworcu łódzkim

Real Development Group rozpocznie w tym roku budowę mieszkań przy ul. Kopcińskiego – 1,5 km od otwartego niedawno dworca Łódź Fabryczna.

Autor: lodz.wyborcza.pl 20 stycznia 2017 14:42

W bezpośrednim otoczeniu dworca Łódź Fabryczna trwa budowa kilku prestiżowych biurowców. Otoczenie Nowego Centrum Łodzi powoli zachęca także developerów do inwestycji mieszkaniowych. Takim przykładem jest Real Development Group, które przymierza się do rozpoczęcia budowy przy ul. Kopcińskiego 13/19, czyli w okolicy ronda Solidarności oraz budynków uniwersyteckich i półtora kilometra od oddanego w grudniu dworca.

Real Development na liczącej ponad 12 tys. mkw. działce przy Kopcińskiego postawi docelowo dwa budynki, w których znajdzie się około 200 mieszkań. Inwestor przewidział także część handlowo-usługową, która zajmie do 400 mkw. Na początek inwestor zrealizuje 11-kondygnacyjny obiekt.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Budynek w tak atrakcyjnej lokalizacji z pewnością przyciągnie ludzi mających różne potrzeby mieszkaniowe – uważa Anna Mazij z Real Development.Real DevelopmentMazij przypomina, że to nie jedyna inwestycja realizowana przez spółkę w Łodzi. Ciekawym przykładem jest Awangarda Łagiewniki Park, w którego zaprojektowanie włączyli się studenci Akademii Sztuk Pięknych.

Real Development rozbudowuje także osiedle Mirabelkowa Aleja i kończy budowę osiedla jednorodzinnych domów przy ul. Sycylijskiej. W portfolio ma także kilkanaście innych inwestycji na terenie całej Łodzi, w tym m.in. Sun Tower przy ul. Organizacji WIN, osiedle przy ul. Pustynnej, apartamenty przy ul. Liliowej i budynek na 130 mieszkań przy ul. Obywatelskiej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych